• Posłuchaj zarządu Widzewa Łódź w klubowej telewizji!

  W poniedziałek wieczorem zarząd Widzewa Łódź w osobach prezesa Mateusza Dróżdża i wiceprezesa Michała Rydza, za pośrednictwem WidzewTV, odpowiedział na pytania zadane przez kibiców. Zapraszamy na streszczenie programu, a całość można obejrzeć z odtworzenia na naszym kanale.
 • Kup bilet na prezentację pierwszej drużyny!

  W poniedziałek o godz. 19:10 rozpocznie się sprzedaż biletów na prezentację I drużyny Widzewa Łódź. Impreza została przeniesiona na trybunę A, gdzie na kibiców będzie czekać masa atrakcji.
 • Oglądaj wstęp do ligi w WidzewTV i Widzew.FM!

  Już w poniedziałek i wtorek kibice będą mogli wysłuchać podsumowania okresu przygotowawczego przed startem sezonu PKO BP Ekstraklasy. Gośćmi dwóch programów w WidzewTV będą prezes Mateusz Dróżdź, wiceprezes Michał Rydz, trener Janusz Niedźwiedź i zawodnik pierwszej drużyny.
 • Widzewski Mundial Espana’82

  W historii Widzewa było wiele wydarzeń świadczących o tym, jak ten jeszcze na początku lat 70. XX wieku mało znany Klub z jednej z łódzkich dzielnic zrobił błyskawiczną karierę na krajowych i zagranicznych boiskach.

Posłuchaj zarządu Widzewa Łódź w klubowej telewizji!

W poniedziałek wieczorem zarząd Widzewa Łódź w osobach prezesa Mateusza Dróżdża i wiceprezesa Michała Rydza, za pośrednictwem WidzewTV, odpowiedział na pytania zadane przez kibiców. Zapraszamy na streszczenie programu, a całość można obejrzeć z odtworzenia na naszym kanale. Posłuchaj zarządu Widzewa Łódź w klubowej telewizji!

Kup bilet na prezentację pierwszej drużyny!

W poniedziałek o godz. 19:10 rozpocznie się sprzedaż biletów na prezentację I drużyny Widzewa Łódź. Impreza została przeniesiona na trybunę A, gdzie na kibiców będzie czekać masa atrakcji. Kup bilet na prezentację pierwszej drużyny!

Oglądaj wstęp do ligi w WidzewTV i Widzew.FM!

Już w poniedziałek i wtorek kibice będą mogli wysłuchać podsumowania okresu przygotowawczego przed startem sezonu PKO BP Ekstraklasy. Gośćmi dwóch programów w WidzewTV będą prezes Mateusz Dróżdź, wiceprezes Michał Rydz, trener Janusz Niedźwiedź i zawodnik pierwszej drużyny. Oglądaj wstęp do ligi w WidzewTV i Widzew.FM!

Widzewski Mundial Espana’82

W historii Widzewa było wiele wydarzeń świadczących o tym, jak ten jeszcze na początku lat 70. XX wieku mało znany Klub z jednej z łódzkich dzielnic zrobił błyskawiczną karierę na krajowych i zagranicznych boiskach. Widzewski Mundial Espana’82

Aktualności

Powrót

TERMOton razem z Widzewem w PKO BP Ekstraklasie

TERMOton razem z Widzewem w PKO BP Ekstraklasie

Firma ZCB Owczary z marką TERMOton podpisała z Klubem kolejną umowę i wesprze Widzew w sezonie 2022/23.

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary - TERMOton, czyli flagowe produkty firmy są z Widzewem nieprzerwanie od lipca 2015 roku. Wtedy zostali jednym z pierwszych sponsorów Klubu, który występował wówczas na poziomie IV ligi, a ich logo zagościło na koszulkach meczowych pierwszego zespołu. Od tamtego momentu przez cały okres reaktywacji aż do wywalczenia upragnionego awansu do piłkarskiej elity, TERMOton wspierał Widzew stając się jednym z najważniejszych partnerów biznesowych Klubu.

- ZCB Owczary razem ze swoim sztandarowym produktem stanął przy Klubie w momencie największego kryzysu i pozostawał przy nim do chwili awansu do PKO BP Ekstraklasy. To nie koniec tej drogi, a nasz partner chce współtworzyć najnowszą historię Widzewa na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Kwota świadczeń pozostanie oczywiście tajemnicą, ale mogę ujawnić, że Owczary sukcesywnie zwiększają swoje wsparcie, za co dziękuję - powiedział wiceprezes Michał Rydz.

ZCB Owczary są najemcą jednej z lóż biznesowych na stadionie przy al. Piłsudskiego 138, a znak graficzny firmy znajduje się w obrębie całego obiektu. Podczas czerwcowej gali "Zawsze w 13!" ZCB Owczary z marką TERMOton został uhonorowany specjalnym wyróżnieniem przez Tomasza Stamirowskiego za wieloletnie wsparcie Widzewa na drodze do PKO BP Ekstraklasy.

Na temat przedłużenia współpracy o kolejny rok, wypowiedział się pan Rafał Stępień, współwłaściciel ZCB, który od kilku lat zasiada w Radzie Nadzorczej Widzewa:

- Staliśmy przy Widzewie w IV lidze, stajemy przy nim w PKO BP Ekstraklasie. Jesteśmy dumni, że przeszliśmy z Klubem tak długą drogę i mogliśmy świętować kolejne awanse. Relacja z Widzewem zawsze miała podłoże kibicowskie, jesteśmy z nim emocjonalnie związani, ale chciałbym podkreślić, że łączą nas z władzami Widzewa także bardzo dobre relacje biznesowe. Czekamy na pierwszy mecz w PKO BP Ekstraklasie - powiedział Rafał Stępień.

Nowa umowa sponsorska będzie obowiązywała do końca sezonu 2022/23. Na jej mocy logo firmy znajdzie się na koszulce meczowej, a logo firmy będzie pozycjonowane w oficjalnych komunikatach, mediach społecznościowych Klubu, a także na stadionie.

***

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary to największa firma produkująca ceramikę wyłącznie z polskim kapitałem. Jej ponad 40-letnia działalność opiera się na stosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz własnych surowców, a swoją markę firma buduje poprzez najwyższą jakość produktów, troskę o zadowolenie klientów oraz dbałość o satysfakcję pracowników. ZCB Owczary dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju gospodarczego regionu oraz całej Polski. Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie internetowej. Zachęcamy też do odwiedzania profilu ZCB Owczary w serwisie Facebook.


Najnowsza galeria zdjęć

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022
Zobacz wszystkie