• Posłuchaj zarządu Widzewa Łódź w klubowej telewizji!

  W poniedziałek wieczorem zarząd Widzewa Łódź w osobach prezesa Mateusza Dróżdża i wiceprezesa Michała Rydza, za pośrednictwem WidzewTV, odpowiedział na pytania zadane przez kibiców. Zapraszamy na streszczenie programu, a całość można obejrzeć z odtworzenia na naszym kanale.
 • Kup bilet na prezentację pierwszej drużyny!

  W poniedziałek o godz. 19:10 rozpocznie się sprzedaż biletów na prezentację I drużyny Widzewa Łódź. Impreza została przeniesiona na trybunę A, gdzie na kibiców będzie czekać masa atrakcji.
 • Oglądaj wstęp do ligi w WidzewTV i Widzew.FM!

  Już w poniedziałek i wtorek kibice będą mogli wysłuchać podsumowania okresu przygotowawczego przed startem sezonu PKO BP Ekstraklasy. Gośćmi dwóch programów w WidzewTV będą prezes Mateusz Dróżdź, wiceprezes Michał Rydz, trener Janusz Niedźwiedź i zawodnik pierwszej drużyny.
 • Widzewski Mundial Espana’82

  W historii Widzewa było wiele wydarzeń świadczących o tym, jak ten jeszcze na początku lat 70. XX wieku mało znany Klub z jednej z łódzkich dzielnic zrobił błyskawiczną karierę na krajowych i zagranicznych boiskach.

Posłuchaj zarządu Widzewa Łódź w klubowej telewizji!

W poniedziałek wieczorem zarząd Widzewa Łódź w osobach prezesa Mateusza Dróżdża i wiceprezesa Michała Rydza, za pośrednictwem WidzewTV, odpowiedział na pytania zadane przez kibiców. Zapraszamy na streszczenie programu, a całość można obejrzeć z odtworzenia na naszym kanale. Posłuchaj zarządu Widzewa Łódź w klubowej telewizji!

Kup bilet na prezentację pierwszej drużyny!

W poniedziałek o godz. 19:10 rozpocznie się sprzedaż biletów na prezentację I drużyny Widzewa Łódź. Impreza została przeniesiona na trybunę A, gdzie na kibiców będzie czekać masa atrakcji. Kup bilet na prezentację pierwszej drużyny!

Oglądaj wstęp do ligi w WidzewTV i Widzew.FM!

Już w poniedziałek i wtorek kibice będą mogli wysłuchać podsumowania okresu przygotowawczego przed startem sezonu PKO BP Ekstraklasy. Gośćmi dwóch programów w WidzewTV będą prezes Mateusz Dróżdź, wiceprezes Michał Rydz, trener Janusz Niedźwiedź i zawodnik pierwszej drużyny. Oglądaj wstęp do ligi w WidzewTV i Widzew.FM!

Widzewski Mundial Espana’82

W historii Widzewa było wiele wydarzeń świadczących o tym, jak ten jeszcze na początku lat 70. XX wieku mało znany Klub z jednej z łódzkich dzielnic zrobił błyskawiczną karierę na krajowych i zagranicznych boiskach. Widzewski Mundial Espana’82

Aktualności

Powrót

Murapol zostaje z Widzewem na kolejny sezon

Murapol zostaje z Widzewem na kolejny sezon

Widzew Łódź podpisał nową umowę z firmą Murapol, która pozostanie Oficjalnym Sponsorem Klubu w nadchodzącym sezonie PKO BP Ekstraklasy.

Współpraca Widzewa z Murapolem, czyli jednym z wiodących polskich deweloperów, rozpoczęła się w 2017 roku. Od tamtego czasu firma towarzyszyła Klubowi z alei Piłsudskiego na każdym szczeblu rozgrywkowym. W sezonie 2022/23 Murapol pozostanie Oficjalnym Sponsorem czerwono-biało-czerwonych.

- Murapol dołączył do nas w III lidze i pozostaje z nami dalej, po trzech kolejnych awansach. Myślę, że dotychczasowe lata pokazały, że współpraca była bardzo korzystna dla obu podmiotów, a Murapol stał się w Łodzi i regionie rozpoznawalnym partnerem. Przed nami kolejny sezon i mam nadzieję, że kolejne sukcesy - powiedział Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź S.A.

Marka w dalszym ciągu będzie eksponowana w widzewskich mediach oraz na stadionie, a logo firmy ozdobi nowe koszulki meczowe, w których pierwszy zespół zagra na boiskach PKO BP Ekstraklasy.
Należy dodać, że od 2020 roku Murapol inwestuje także w Akademię Widzewa Łódź i wspiera rozwój kolejnych pokoleń widzewiaków.

Murapol to jeden z najbardziej doświadczonych i największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce pod względem liczby sprzedanych mieszkań. W trakcie 21-letniej działalności firma zrealizowała inwestycje mieszkaniowe, w których powstało ponad 22,5 tys. mieszkań. Murapol inwestuje zarówno w dużych aglomeracjach, takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław czy Łódź, ale i w mniejszych miastach. W ofercie posiada mieszkania segmentu popularnego oraz premium z dodatkowymi udogodnieniami jak pakiet antysmogowy czy smart home.

Na łódzkim rynku mieszkaniowym Grupa Murapol obecna jest od 2015 roku. W tym czasie Grupa oddała do dyspozycji łodzian blisko 1,3 tys. mieszkań w inwestycjach Murapol Widzew, powstałej naprzeciwko stadionu Widzewa Łódź, Murapol Apartamenty Piłsudskiego, także zrealizowanymi przy al. Marsz. J. Piłsudskiego oraz w 12 budynkach Murapol Nowej Przędzalni powstającej przy ul. Wróblewskiego. W budowie znajdują się kolejne obiekty zaprojektowane w tym przedsięwzięciu nieruchomościowym. Ponadto Grupa Murapol przygotowuje w Łodzi nowe inwestycje mieszkaniowe, które jeszcze w tym roku zostaną zaoferowane mieszkańcom szukającym lokali do zakupu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej dewelopera murapol.pl oraz profilu firmy na Facebooku.


Najnowsza galeria zdjęć

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022
Zobacz wszystkie