• Posłuchaj zarządu Widzewa Łódź w klubowej telewizji!

  W poniedziałek wieczorem zarząd Widzewa Łódź w osobach prezesa Mateusza Dróżdża i wiceprezesa Michała Rydza, za pośrednictwem WidzewTV, odpowiedział na pytania zadane przez kibiców. Zapraszamy na streszczenie programu, a całość można obejrzeć z odtworzenia na naszym kanale.
 • Kup bilet na prezentację pierwszej drużyny!

  W poniedziałek o godz. 19:10 rozpocznie się sprzedaż biletów na prezentację I drużyny Widzewa Łódź. Impreza została przeniesiona na trybunę A, gdzie na kibiców będzie czekać masa atrakcji.
 • Oglądaj wstęp do ligi w WidzewTV i Widzew.FM!

  Już w poniedziałek i wtorek kibice będą mogli wysłuchać podsumowania okresu przygotowawczego przed startem sezonu PKO BP Ekstraklasy. Gośćmi dwóch programów w WidzewTV będą prezes Mateusz Dróżdź, wiceprezes Michał Rydz, trener Janusz Niedźwiedź i zawodnik pierwszej drużyny.
 • Widzewski Mundial Espana’82

  W historii Widzewa było wiele wydarzeń świadczących o tym, jak ten jeszcze na początku lat 70. XX wieku mało znany Klub z jednej z łódzkich dzielnic zrobił błyskawiczną karierę na krajowych i zagranicznych boiskach.

Posłuchaj zarządu Widzewa Łódź w klubowej telewizji!

W poniedziałek wieczorem zarząd Widzewa Łódź w osobach prezesa Mateusza Dróżdża i wiceprezesa Michała Rydza, za pośrednictwem WidzewTV, odpowiedział na pytania zadane przez kibiców. Zapraszamy na streszczenie programu, a całość można obejrzeć z odtworzenia na naszym kanale. Posłuchaj zarządu Widzewa Łódź w klubowej telewizji!

Kup bilet na prezentację pierwszej drużyny!

W poniedziałek o godz. 19:10 rozpocznie się sprzedaż biletów na prezentację I drużyny Widzewa Łódź. Impreza została przeniesiona na trybunę A, gdzie na kibiców będzie czekać masa atrakcji. Kup bilet na prezentację pierwszej drużyny!

Oglądaj wstęp do ligi w WidzewTV i Widzew.FM!

Już w poniedziałek i wtorek kibice będą mogli wysłuchać podsumowania okresu przygotowawczego przed startem sezonu PKO BP Ekstraklasy. Gośćmi dwóch programów w WidzewTV będą prezes Mateusz Dróżdź, wiceprezes Michał Rydz, trener Janusz Niedźwiedź i zawodnik pierwszej drużyny. Oglądaj wstęp do ligi w WidzewTV i Widzew.FM!

Widzewski Mundial Espana’82

W historii Widzewa było wiele wydarzeń świadczących o tym, jak ten jeszcze na początku lat 70. XX wieku mało znany Klub z jednej z łódzkich dzielnic zrobił błyskawiczną karierę na krajowych i zagranicznych boiskach. Widzewski Mundial Espana’82

Aktualności

Powrót

Kup bilet na prezentację pierwszej drużyny!

Kup bilet na prezentację pierwszej drużyny!

W poniedziałek o godz. 19:10 rozpocznie się sprzedaż biletów na prezentację I drużyny Widzewa Łódź. Impreza została przeniesiona na trybunę A, gdzie na kibiców będzie czekać masa atrakcji.

Władze Klubu z powodu wymiany murawy w Sercu Łodzi zdecydowały się na przeniesienie wydarzenia z trybuny C na sektory A5-A8. Impreza rozpocznie się w czwartek 14 lipca o godz. 18:00, a na fanów czekać będą atrakcje i konkursy w sali kolumnowej stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

Na miejscu będzie rozstawione stanowisko oficjalnego sklepu Widzewa Łódź, animacje dla dzieci oraz punkt cateringowy. W centralnym punkcie sali wystawiony zostanie także puchar za awans do PKO BP Ekstraklasy, przy którym będzie można robić sobie zdjęcia. Kibice będą mogli też z bliska zobaczyć pracę klubowej telewizji i na żywo posłuchać studia zorganizowanego przed rozpoczęciem prezentacji.

O godz. 19:10 rozpocznie się oficjalna część wydarzenia, czyli zaprezentowanie piłkarzy pierwszej drużyny Widzewa Łódź oraz nowych strojów meczowych, w których zawodnicy będą rywalizować na boiskach PKO BP Ekstraklasy. Warto podkreślić, że dwie nowe koszulki będą do wygrania w specjalnym konkursie w trakcie prezentacji.

Po części oficjalnej przyjdzie czas na zdjęcia i rozdawanie autografów. Piłkarze będą do dyspozycji kibiców na sali kolumnowej. Przypominamy, że oficjalny sklep Widzewa Łódź w dniu prezentacji będzie otwarty do godz. 20:30.

Sprzedaż wejściówek w cenie 15 zł i 5 zł (do 18. roku życia) rozpocznie się o godz. 19:10. Proces akredytacyjny dla dziennikarzy rozpocznie się we wtorek.

KUP BILET NA OFICJALNĄ PREZENTACJĘ I DRUŻYNY WIDZEWA ŁÓDŹ [KLIKNIJ]


Najnowsza galeria zdjęć

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022
Zobacz wszystkie