Partnerzy

Partner Logistyczny: DPD Polska

Jesteśmy częścią sieci, która w całej Europie liczy prawie 32 000 Punktów; w Polsce mamy ponad 1900 lokalizacji, w których nasi Klienci mogą skorzystać z usług kurierskich w najdogodniejszym dla siebie momencie.

http://www.dpd.com.pl

Partner Medyczny: Profilaktyka i Zdrowie

Dysponujemy trzema lokalizacjami na terenie Łodzi, świadczącymi szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych oraz diagnostycznych, które powstały specjalnie aby spełnić rosnące potrzeby naszych pacjentów.

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, zapewniamy kompleksową opiekę sprawowaną przez lekarzy medycyny pracy i lekarzy specjalistów posiadających najwyższe kwalifikacje naukowe.

http://profilaktykaizdrowie.pl/

Sporto

To dzięki współpracy z uznanymi specjalistami z zakresu ortopedii, radiologii, reumatologii, neurochirurgii, neurologii staramy się stawiać trafne diagnozy, niezbędne do dalszego prawidłowego leczenia.Nasze doświadczenie w opiece medycznej nad klubami sportowymi i wieloma sportowcami wyczynowymi staramy się wykorzystać w leczeniu naszych pacjentów.

https://sporto.net.pl

Weron

Misją marki WERON jest dostarczenie najlepszych rozwiązań dla sportowców w zakresie suplementacji oraz regeneracji.

https://weron.pl

Mucoy

Od ponad 10 lat świadczymy usługi utrzymania czystości dla sektora publicznego, przedsiębiorstw oraz wspólnot mieszkaniowych. Mamy duże doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie realizowanych zadań, w tym wysoko specjalistycznych. Pracujemy w obszarze między Łodzią i Warszawą. Jesteśmy sprawdzonym i profesjonalnym kontrahentem.

https://mucoy.pl

4Keepers

Firma 4Keepers została założona w 2009 roku przez ówcześnie grającego w Anglii, bramkarza Piotra Skibę. Początkowo zajmowała się sprzedażą sprzętu piłkarskiego różnych marek. Solidność oraz profesjonalizm zaowocowały współpracą z marką Selsport, którą wprowadziliśmy na Polski rynek, pomagając jej stać się jedną z najbardziej znanych marek sprzętu piłkarskiego w Polsce.

https://4keepers.pl/pl/

Silver Catering

Pyszne jedzenie to podstawa naszego cateringu.

Posiadamy nowoczesne centrum cateringowe z kuchniami bankietowymi, kuchnią centralną, chłodniami i cukiernią, w których możemy przygotować jedzenie najwyższej jakości.

Proponujemy gotowe, sprawdzone menu, jak również służymy doświadczeniem w komponowaniu indywidualnie dobranych dań.

Nasi doświadczeni kucharze, przygotują wszystko co tylko sobie wymarzysz, zarówno na elegancki bankiet, jak i lunch biznesowy.

https://silvercatering.pl

MASTERLIGHT

MASTERLIGHT to firma z branży oświetleniowej, a jej początki sięgają 2003 r. Głównym zakresem działania firmy jest produkcja oraz sprzedaż opraw oświetleniowych. Dział projektowy oraz elektryczny pozawalają na kompleksowe dostarczenie usługi klientowi - od projektu do montażu, wraz z niezbędną dokumentacją. W 2019 r. firma zwiększyła zakres swoich usług o automatykę budynkową opartą o środowisko KNX, uzyskując certyfikat KNX Partner na poziomie Advanced.

https://www.masterlight.pl

Partner Logistyczny: MK Centrum

Autoryzowany dealer marek Hyundai, Citroen, ISUZU firma MK Centrum daje swoim klientom nową, jakość obsługi. Przygotujemy najlepszą ofertę: zakupu najnowszych modeli samochodów marki Hyundai, Citroen oraz ISUZU, zakupu auta używanego, finansowania samochodu, pakietu ubezpieczenia, atrakcyjny pakiet odkupu starego auta, zostawisz swoje stare auto w rozliczeniu.

https://www.mkcentrum.pl/

Bricoman

Bricoman to wyjątkowa sieć nowoczesnych hurtowni budowlanych, w których znajdziecie produkty niezbędne do remontu i budowy w najlepszych cenach i zrobicie wygodnie zakupy.

Klienci Bricomana to zarówno fachowcy, tj. firmy ogólnobudowlane, wykonawcy, specjaliści, którzy budowaniem i remontowaniem zajmują się zawodowo, jak i klienci indywidualni, którzy budują, remontują lub wykańczają swój dom czy mieszkanie. Oferujemy ponad 30 000 produktów do budowy i remontu – od materiałów budowlanych po wykończenie. 

https://www.bricoman.pl

Radio Łódź

Polskie Radio Łódź jest najstarszą rozgłośnią w Łodzi, od 1931 roku uczestniczy w życiu miasta i regionu.

Planując program chcemy być jak najbliżej mieszkańców towarzysząc im w pracy, wypoczynku i zabawie. Patronujemy najważniejszym wydarzeniom w mieście i regionie.

Cechuje nas rzetelna, szybka informacja z kraju i ze świata, rozrywka, bieżące informacje o wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

https://www.radiolodz.pl

Partnerzy

Miasto Łódź

https://uml.lodz.pl

Cosinus

Szukasz elastycznego rozwiązania edukacyjnego dopasowanego do swojego trybu życia?
Dołącz do nas – jesteśmy całkowicie bezpłatną szkołą, która odpowiada na Twoje potrzeby.

http://www.cosinus.pl

Pivovar Holba a.s.

http://www.holba.cz/pl

Święcicki Zdrój

Jesteśmy polskim producentem naturalnej alkalicznej wody źródlanej. Odpowiadając na zapotrzebowanie coraz bardziej świadomych konsumentów stworzyliśmy linię produktów naturalnej, alkalicznej wody Święcicki Zdrój. Jako polska firma z polskim kapitałem możemy się poszczycić bardzo wysoką jakością oraz alkalicznością naszej wody – jej pH to 8,3. 

http://www.swiecickizdroj.pl

Helios S.A: Sieć kin Helios

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 44 kinami, posiadającymi łącznie 244 ekrany i ponad 49 tys. miejsc.

Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A., jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl), radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio) i telewizji (współwłaściciel kanału filmowego Stopklatka TV).

http://www.helios.pl

Skybox

Maxbud Noveo

Maxbud Noveo jest firmą deweloperską utworzoną na podbudowie wcześniej prowadzonych działalności deweloperskich przez wspólników stanowiących zarząd firmy.

Posiadamy doświadczenie w realizacji budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Nasze ostatnie realizacje to „Osiedle Srebrna” – czteropiętrowy blok z stanowiskami parkingowymi w garażu podziemnym składający się z 58 lokali mieszkalnych i 9 lokali usługowo handlowych w parterze budynku; segmenty w zabudowie szeregowej przy ul. Pawilońskiej 43/45 na Julianowie, „Bursztynowa Zatoka” – inwestycja położona w najbardziej prestiżowej nadmorskiej lokalizacji jaką jest Jurata, składająca się z dwóch piętrowych budynków, każdy z budynków posiada 2 niezależne apartamenty o powierzchniach od 60m2 do 135 m2 z tarasami widokowymi na dachu budynków. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy bloków wielorodzinnych w Łodzi przy ul. Gwiazdowej oraz apartamentów na Julianowie. Cenimy i przywiązujemy wielką wagę dojakosci użytych przez Nas materiałów.

Stawiamy na nowoczesność i funkcjonalność Naszych inwestycji. Oferujemy możliwość wykończenia mieszkań według własnego lub opracowanego przez współpracujących z nami, sprawdzonych projektantów i rzetelnych ekip wykończeniowych.

http://maxbudnoveo.pl/

GLAD

GLAD to prężnie działająca na polskim rynku agencja interaktywna. To przede wszystkim młodzi, kreatywni ludzie z wszechstronną wiedzą, pasją i dużym profesjonalizmem, których misją jest zaspokojenie potrzeb każdej firmy. Praca w korporacjach międzynarodowych, instytucjach państwowych czy największych firmach eventowych pozwoliła GLAD zdobyć wieloletnie doświadczenie w dziedzinie Marketingu i Public Relations. W połączeniu z ukończonymi studiami ekonomicznymi GLAD zapewnia wszelaką wiedzę finansową, dzięki czemu potrafi umiejętnie i racjonalnie dostosować budżet do powierzonych zadań oraz dobrać odpowiednie środki do założonych celów. SPRAWDŹ NAS i bądź GLAD ;)

http://www.glad.com.pl

BUDOMAL Devepolment

Każdą z realizowanych inwestycji prowadzimy w zgodzie z interesem społecznym oraz uwzględniając zrównoważony rozwój gospodarczy kraju. Szczególną uwagę przywiązujemy do satysfakcji odbiorców oraz inwestorów naszych nieruchomości, poszanowania środowiska naturalnego oraz zasad etyki.

Nasze cele realizujemy dzięki absolutnemu profesjonalizmowi, prowadzeniu odpowiedzialnego społecznie biznesu oraz zaangażowaniu skrupulatnie wyselekcjonowanej kadry pracowniczej.

http://www.budomal.com.pl/

 

Biurpap

Jesteśmy wiodącym dostawcą:

- artykułów biurowych,
- urządzeń biurowych,
- materiałów eksploatacyjnych,
- drukarek,
- środków czystości i materiałów higienicznych,
- artykułów spożywczych.

Naszą szeroką ofertę potwierdzając corocznie otrzymywane certyfikaty producentów.

Na rynku istniejemy od ponad 22 lat. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Cechuje nas:

- konkurencyjne ceny,
- wysoka jakość świadczonych usług,
- doświadczenie,
- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,
- szybkość działania,
- szeroki zakres usług,
- nowoczesny system informatyczny.

http://www.biurpap.pl

TOMDruk

TOM DRUK jest drukarnią oferującą szeroką gamę produktów wykonanych w technologii fleksograficznej. Początki firmy sięgają 2000 roku, gdzie w opustoszałej hali fabrycznej przy ulicy Wersalskiej ruszyła produkcja etykiet samoprzylepnych. Start w biznesie poligraficznym stawiał przed właścicielem i młodą załogą drukarni nie lada wyzwanie. Konsekwencja w działaniu, postawienie na wysoką jakość produkcji, terminowość wykonywania zleceń zaowocowało uznaniem klientów, których grono stopniowo się poszerzało. Wśród odbiorców zaczęły pojawiać się firmy powszechnie uznane oraz szanowane na krajowym rynku.
Przełomowym momentem w dotychczasowej historii TOM-DRUKU była przeprowadzka do nowej hali, mieszczącej się przy ulicy Podchorążych 54 w Łodzi, a w tym momencie na ulicę Krajową 38. Nie tylko zmieniły się warunki produkcji i pracy załogi, ale w ślad za tym nastąpił gwałtowny skok w nowoczesność. Przy wsparciu z funduszy Unii Europejskiej drukarnia zakupiła supernowoczesną 6-kolorową, maszynę fleksograficzną, która pozwoliła zdywersyfikować produkcję etykiet, wzbogacając dotychczasową ofertę oraz poszerzając asortyment wytwarzanych kolorowych etykiet. Jakość tych ostatnich uprawniała do sięgania po najbardziej wymagających klientów z najróżniejszych branż przemysłowych, w tym branży chemicznej, samochodowej, spożywczej itp. Nadal najważniejszym wyznacznikiem działań TOM-DRUKU pozostawało jednak utrzymanie wysokiej jakości produktów.
A żeby dotrzymać kroku zachodzącym na rynku poligraficznym zmianom, firma nie ustaje w wysiłkach na rzecz przeprowadzania kolejnych inwestycji. W 2010 roku, również dzięki pomocy uzyskanej z funduszów Unii Europejskiej, park maszynowy TOM-DRUKU wzbogacił się o kolejne nowoczesną maszyny fleksograficzne – tym razem 8-kolorową oraz 10-kolorową, które przeniosły produkcję zakładu na jeszcze wyższy poziom nowoczesności. Na tym jednak nie koniec inwestycji… W kolejce czekają już następne. Wszystkie te przedsięwzięcia podporządkowane są jednemu celowi, a mianowicie dostarczeniu klientom produktu, który by ich w pełni satysfakcjonował. Równanie do najlepszych stwarza podstawę i gwarancję dalszego rozwoju i przybliżenia perspektywy zbudowania firmy, która pozwalałaby wytyczony cel osiągnąć.

http://www.tomdruk.pl

SM SYSTEM

Firma SM SYSTEM od kilkunastu lat działa na rynku w zakresie klimatyzacji, wentylacji-rekuperacji oraz instalacji chłodniczych. Opiera swoją działalność o dynamiczny zespół pracowników, z bogatą praktyką zawodową. Służymy specjalistyczną, rozległą wiedzą techniczną w doborze instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnej oraz kładziemy duży nacisk na perfekcję wykonania montażu naszych instalacji. Z własnego doświadczenia wiemy, że profesjonalnie wykonany dobór i montaż instalacji klimatyzacyjnej czy chłodniczej jest podstawą jej bezawaryjnej pracy.

Furel Inwestycje

Przedmiotem działalności jest kompleksowa obsługa klienta przy realizacji inwestycji przemysłowych obejmująca proces uzgodnień, wykonywania i zatwierdzania dokumentacji projektowej oraz budowy zaprojektowanych maszyn i systemów wytwórczych. Działamy na terenie całej Polski.
Na początku firma zajmowała się produkcją pelletu wg normy DIN 51731. Obecnie realizujemy zadania kompleksowo, dostarczając naszym klientom ofertę w różnych wariantach:
• Realizacja inwestycji „pod klucz” – projekt i budowa,
• Opracowanie dokumentacji projektowe,
• Realizacji robót budowlanych i instalacyjnych na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji projektowej,
• Prowadzenie inwestycji przemysłowo-energetycznych jako generalny wykonawca.

Jesteśmy Polską firmą oferującą sprawdzony sprzęt. Pragniemy przedstawić Państwu ofertę naszych linii oraz produkowanych przez nas podzespołów.

http://www.furel.pl

OKB

Firma OKB - OŚRODEK KONSTRUKCYJNO BADAWCZY jest biurem konstrukcyjnym istniejącym na rynku od 2009r. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wzornictwa, projektowania oraz prototypowania części nadwozi pojazdów, a także maszyn, urządzeń oraz oprzyrządowania produkcyjnego.

Realizujemy wszystkie procesy projektowe, począwszy od szkiców i analiz koncepcyjnych, poprzez prace designerskie, opracowanie wirtualnego modelu 3D, do wykonania prototypów, przygotowania dokumentacji i uruchomienia produkcji.