Sponsor strategiczny

DiMedical

DiMedical specjalizuje się w innowacyjnej diagnostyce klinicznej i laboratoryjnej, w tym w diagnostyce zakażeń wirusem SARS-CoV-2. W 2018 r. firma otrzymała Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju w kategorii "Medycyna i farmacja przyszłości". W 2019 r. została uhonorowana "Polską Nagrodą Innowacyjności" za realizację projektu związanego z wdrożeniem nowatorskiej metody diagnostyki gruźlicy i innych mykobakterioz, a rok później - nagrodą Fundament 2020.

https://www.dimedical.pl/

Sponsor główny

ZCB OWCZARY - TERMOton

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" jest nowoczesnym polskim przedsiębiorstwem wytwarzającym szeroki asortyment ceramiki budowlanej. Produkcję opieramy na najnowocześniejszej technologii i własnym surowcu. Naszym celem jest osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku lokalnym, w produkcji i sprzedaży ceramiki budowlanej. W tym kierunku konsekwentnie budujemy nasz wizerunek poprzez wysoką jakość i mobilność o europejskich standardach.
Zadowolenie naszych Klientów i Partnerów jest dla nas równie ważne jak satysfakcja Pracowników. Działamy w harmonii z otoczeniem dbając o ochronę środowiska naturalnego.

http://www.owczary.pl

 

Sponsorzy

Sponsor Oficjalny - Murapol

Murapol jest jednym z wiodących deweloperów w Polsce. 

W trakcie 20 lat dotychczasowej działalności sprzedaliśmy 20 tys. mieszkań, zrealizowaliśmy 67 inwestycji, w których powstało 316 budynków z ponad 18,7 tys. mieszkaniami. 
Dziś nasze osiedla zamieszkuje już ponad 56 tys. osób.

Sponsor Techniczny - Kappa

Kappa to jedna z najstarszych marek zajmująca się produkcją odzieży i obuwia, jej historia liczy ponad 100 lat! 

Opowieść o tej firmie rozpoczyna się w roku 1916 w Turynie - jednym z włoskich miasteczek. Marka specjalizuje się w produkcji butów oraz odzieży sportowej. 
Jak to zwykle bywa, na początku działalności firma działała na małą skalę, a jej założyciele nie marzyli o tak dużej popularności, jaką Kappa cieszy się obecnie. Swoją działalność Kappa rozpoczęła od produkcji skarpet i bielizny, działając pod nazwą Calzificio Torinese. Od roku 1958 rodzina Vital skupia się na poprawie jakości swoich produktów i od tego momentu firma zaczyna prężnie się rozwijać. 
Wkrótce po tym wydarzeniu firma rozszerzyła swoją działalność o ubrania, których cechą charakterystyczną miała być wygoda i uniwersalność. 
Nazwa Kappa została zarejestrowana w 1967 a dwa lata później powstaje charakterystyczny logotyp uwzględniający obie płcie, który towarzyszy marce do dzisiaj i doskonale się z nią kojarzy. 
Podkreśla on, że produkty firmy są dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Sponsor strefy VIP - Westminster

Podstawą naszej koncepcji biznesowej jest pozyskiwanie lokali mieszkalnych i komercyjnych, głównie średniej wielkości portfeli mieszkaniowych. Obiekty, które kupujemy to budynki z tak zwanej wielkiej płyty, stare i nowe kamienice, rozwijając je i utrzymując długotrwale w naszych zasobach. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom podnosimy wartość rynkową naszych obiektów, trwale redukujemy liczbę pustostanów i tym samym przyczyniamy się do poprawy warunków życia w danym miejscu.

https://www.westminster.de/pl/

Sponsor - Salvum Odszkodowania

Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania lub też znacząco je zaniżył? W Salvum pomożemy Ci odzyskać znaczną część pieniędzy, które zgodnie z prawem powinny trafić do Twojej kieszeni. Bez długotrwałych i kosztownych procesów sądowych, bez ryzyka utraty wypłaconego już odszkodowania, bez angażowania jakichkolwiek środków z Twojej strony i przy minimalnej ilości formalności. Nasi doświadczeni prawnicy specjalizują się w odkupie zaniżonych odszkodowań. Od ręki wypłacamy klientom cześć należnych im pieniędzy w zamian za prawo do ich zaniżonego odszkodowania. Następnie, już na własną rękę, egzekwujemy je od firmy ubezpieczeniowej. W przypadkach, gdy odkup jest niemożliwy, możemy również skutecznie reprezentować Cię w sądzie. Pomogliśmy już tysiącom osób odzyskać należne odszkodowanie. Teraz możemy pomóc również Tobie.

http://www.salvum.com.pl

 

Sponsor - ET Promo

W firmie ET Promo zajmujemy się w sposób kompleksowy pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, oferując naszym klientom całościowe usługi co-packingu: od projektu do gotowego produktu. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań technologicznych, od profesjonalnych wielonakładowych usług pakowania, do prostych usług składania, etykietowania lub klejenia.

http://www.etpromo.pl

Sponsorzy Akademii

Sponsor Strategiczny Akademii Widzewa - Panattoni

Panattoni oferuje obiekty przemysłowe i magazynowe wraz z towarzyszącą jej powierzchnią biurową. Jej specjalnością są szyte na miarę inwestycje build-to-suit (BTS) - budowane na zamówienie indywidualnego klienta. W ramach portfolio ukończonych parków logistycznych posiada także powierzchnie do natychmiastowego wynajęcia w całej Polsce. Jako zarządca swoich obiektów Panattoni świadczy kompleksową obsługę administracyjną i operacyjną wynajętej powierzchni.

Sponsor Generalny Akademii Widzewa - WOWP OSK "Tylko Widzew"

Kibicowanie dla wielu nie ogranicza się tylko do wspierania drużyny dopingiem i sercem na meczach przy Al. Piłsudskiego czy wyjazdach. Kibicowanie to także promowanie klubu, a przede wszystkim jego kibiców, poprawa ich wizerunku oraz pomoc ludziom potrzebującym. O tym wszystkim starają się pamiętać ludzie działający pod szyldem OSK „Tylko Widzew” czy wcześniej nieformalnej grupy „Fanatycznie Czerwoni Łódź”.

http://www.tylkowidzew.pl/

Sponsor Główny Akademii Widzewa - Avallon

 

Od 25 lat zajmujemy się inwestycjami kapitałowymi. Avallon jest doświadczonym pionierem rynku wykupów menedżerskich w Polsce. Do tej pory uczestniczyliśmy w ponad 100 transakcjach z udziałem menedżerów.

Kupujemy firmy, gdzie właściciele z różnych powodów (decyzje strategiczne, problemy z sukcesją, środki na rozwój) szukają inwestora do nabycia udziałów swojej firmy. Robimy to jako Avallon blisko od 20 lat, a jako osoby zarządzające od 25.

Inwestujemy wspólnie z dobrymi menedżerami. Efektywnie zwiększamy wartość firm, dzięki łączeniu ambicji, profesjonalizmu i uczciwości naszych menedżerów z doświadczeniem, kontaktami i zaangażowaniem funduszu.

Partner Główny Akademii Widzewa- PGE

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.

Sponsor Oficjalny Akademii Widzewa - Deante

Deante to znana i ceniona marka wyposażenia łazienkowego i kuchennego nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Firma od ponad 30 lat inspiruje do tworzenia wnętrz o niepowtarzalnym stylu, oferując klientom wysoką jakość produktów, wyjątkowe wzornictwo oraz obsługę na najwyższym poziomie. Marka posiada w swoim asortymencie zlewozmywaki, armaturę kuchenną i łazienkową, ceramikę, wanny, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe i dodatki.

Partner Akademii Widzewa - Murapol

Murapol jest jednym z wiodących deweloperów w Polsce. W trakcie 20 lat działalności sprzedał 20 tys. mieszkań, zrealizował 67 inwestycji, w których powstało 316 budynków z ponad 18,7 tys. mieszkaniami. Osiedla Murapolu zamieszkuje już ponad 56 tys. osób. Grupa zawsze stawia na najwyższą jakość, korzystając ze sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań. Nie zapomina przy tym o ekologii, a za działalność deweloperską w obszarze zielonego budownictwa otrzymała nagrodę Leading Green Building Development w konkursie CIJ Awards 2017 - dla projektu inwestycji Murapol Parki Warszawy. W 2020 r. roku Grupa Murapol zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów Mieszkaniowych, organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną.

Partner Akademii Widzewa - Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A.

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej WEC. Od wielu lat świadczymy kompleksową obsługę wierzytelności począwszy od weryfikacji kontrahenta i monitoringu płatności, po windykację na każdym etapie postępowania. Jesteśmy jedną z wiodących firm windykacyjnych w sektorze B2B w naszym kraju. Specjalizujemy się również w szkoleniach z zakresu prawa i windykacji, które przeprowadza nasza Akademia Przedsiębiorcy.

http://www.kancelariawec.eu

Partner Akademii Widzewa - Immergas

W ofercie firmy znajdują się rozwiązanie grzewcze zarówno dla domów jak i obiektów. Kotły gazowe, pompy ciepła, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, zasobniki i liczne akcesoria pozwalają na stworzenie zintegrowanego i inteligentnego systemu grzewczego. System ten pozwalana na zarządzanie ogrzewaniem, klimatyzacją, ciepłą wodą użytkową, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność, oszczędność i optymalny komfort cieplny w każdym domu. 
IMMERGAS DOSTARCZAMY KOMFORT, KTÓREGO POTRZEBUJESZ!

Przyjaciel Akademii Widzewa - MCKB

MCKB specjalizuje się w budowie przestrzeni przyjaznych dla ludzi. W ofercie firmy - oprócz generalnego wykonawstwa - znajdują się instalacje systemów technologicznych, konsulting inwestycyjny i obsługa obiektów. Jako profesjonalny generalny wykonawca MCKB zapewnia pełną odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu budowy, sprawny 24-godzinny serwis gwarancyjny, a także szkoli pracowników inwestora odpowiedzialnych za eksploatację.

Przyjaciel Akademii Widzewa - DK Partner

Agencja Zatrudnienia DK Partner specjalizuje się w poszukiwaniu pracy stałej i tymczasowej dla pracowników, a przedsiębiorstwa mogą skorzystać z jej usług m.in. w zakresie leasingu pracowniczego, doradztwa personalnego, outsourcingu kadr i płac, optymalizacji kadr i kosztów zatrudnienia, także uzyskiwania zezwoleń na pobyt i pracę w Polsce dla cudzoziemców.

Przyjaciel Akademii Widzewa - Tier Investment

Tier Investment to podmiot zarządzający funduszami Private Equity oraz Private Debt, które dostarczają kapitał i strategiczne zasoby spółkom portfelowym z rynku nieruchomości. Firma daje możliwość inwestowania w różne klasy aktywów o zróżnicowanym stopniu ryzyka, zaś inwestorzy otrzymują wybór produktów odpowiednich dla siebie, z góry znając zakładaną stopę zwrotu z inwestycji.