Widzewski Klub Biznesu

TYLUŚ TRANSPORT

TYLUŚ Transport świadczy usługi w zakresie międzynarodowego transportu kontenerów morskich od 1990 roku. Będąc nowoczesną firmą, działamy według wymogów współczesnego rynku. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana i kompetentna kadra pracownicza posługująca się językiem angielskim i niemieckim.

https://www.tylus.pl/

AGRA

AGRA jest największym producentem masztów flagowych w Polsce. Maszty flagowe AGRA znaleźć można we wszystkich zakątkach naszego kraju, jak również na terenie Europy. Firma działa w oparciu o najnowsze technologie i wciąż się rozwija, co w połączeniu z dobrą organizacją pracy i profesjonalizmem zespołu pozwala na oferowanie rozwiązań unikalnej jakości z krótkim terminem realizacji i w atrakcyjnych cenach.

http://www.agra-dobron.pl

Blachotrapez

Nasza praca to bezpieczne i trwałe dachy dla tysięcy rodzin w Polsce i na całym świecie. Dlatego zawsze dajemy z siebie wszystko. Łączymy doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki którym możemy wyznaczać nowe standardy w branży. Jednak podstawową wartością, niezmienną od lat, jest dla nas zaufanie naszych klientów. To dla Was i dzięki Wam tworzymy niezawodne i piękne dachy, które stanowią ukoronowanie marzeń o własnym domu.

http://www.blachotrapez.eu/pl

MUCOY

Od ponad 10 lat świadczymy usługi utrzymania czystości dla sektora publicznego, przedsiębiorstw oraz wspólnot mieszkaniowych. Mamy duże doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie realizowanych zadań, w tym wysoko specjalistycznych. Pracujemy w obszarze między Łodzią i Warszawą. Jesteśmy sprawdzonym i profesjonalnym kontrahentem. 

https://mucoy.pl/

Februs Financial Group

Februs Financial Group to zespół ekspertów kredytowych, którzy pomagają Klientom zrealizować marzenia o własnej nieruchomości. Badają zdolność kredytową, wspierają w dopięciu urzędowych i bankowych formalności, ale przede wszystkim negocjują najatrakcyjniejsze warunki kredytu, oprocentowania oraz miesięcznej raty. Jak na łódzkich ekspertów przystało - koncentrują się przede wszystkim na wsparciu naszego regionu, dzięki czemu doskonale znają lokalny rynek i procedury, jakimi się on rządzi.

Po więcej zapraszamy na februs.pl.  

El Serwis Elektroenergetyka

Firma ELSERWIS działa na rynku usług elektroinstalacyjnych na terenie całego kraju. Do obszarów działania firmy należy zaliczyć kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej. Ponadto, przedsiębiorstwo oferuje również usługi sprzętem budowlanym, transport oraz wynajem maszyn.

http://el-serwis.eu

SJSI

Firma dba o szeroko rozumianą jakość IT w Polsce - zarówno poprzez kształcenie testerów, inżynierów jakości i analityków, jak i wspieranie ich w rozwoju zawodowym, promowanie dobrych praktyk w projektach technologicznych, międzynarodowe certyfikowanie umiejętności, a także wspieranie społeczności w wymianie wiedzy i dostępie do nowych informacji i technologii.

https://sjsi.org

ArcusLink

ARCUSLINK TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE I PRZYSIĘGŁE

Zapewniamy kompleksową obsługę tłumaczeniową. Tłumaczenia  specjalistyczne, przysięgłe, do publikacji, korekty językowe, tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne), tłumaczenia stron www, filmów, wywiadów, konferencji prasowych we wszystkich językach, zapewniamy usługi graficzne i DTP, obróbkę materiałów audiowizualnych, kursy językowe oraz szkolenia

Kontakt: biuro@arcuslink.pl, www.arcuslink.pl

tel. 42 6404754, 667788670

SUBLIMA

Uczestnictwo w międzynarodowych targach, prasa specjalistyczna, newslettery otrzymywane od największych europejskich kreatorów wzornictwa tekstylnego wszystko to składa się na nasze świeże spojrzenie na branżę dekoracyjną i druku termosublimacyjnego. Wielokrotnie nasi klienci przekonywali się o tym, że nasze sugestie z zakresu "trend designu" są ponadczasowe a decyzja o wdrożeniu wzoru do produkcji dawała im pozycję lidera w nadchodzących trendach modowych. Pod marką Sublima działamy jako zgrany zespół i grupa przyjaciół z kilkunastoletnim doświadczeniem i pasją w projektowaniu oraz druku transferowym wzorów dekoracyjnych. Naszymi odbiorcami są firmy meblarskie, producenci tekstyliów dekoracyjnych i branża odzieżowa.

http://www.sublimadruk.pl/

BZB Projekt

Działamy na rynku nieruchomości i inwestycji budowlanych od stycznia 2014 roku. Pracujemy w trzydziesto-osobowym zespole złożonym z inżynierów architektów, konstruktorów i branżystów. Zasadą naszej działalności jest tworzenie dedykowanych zespołów projektowych dopasowanych do potrzeb konkretnych inwestycji. Współpracujemy ze stałą, sprawdzoną grupą projektantów wszystkich branż, posiadających uprawnienia do samodzielnego pełnienia funkcji technicznych i należących do krajowych Izb Inżynierów i Architektów.

http://www.bzbprojekt.pl

ARKADIA NARZĘDZIA

Firma Arkadia działa na rynku od 2009 roku. Przyjmuje i realizuje zamówienia prywatnych interesantów oraz małych i dużych firm na terenie całego kraju.Oferuje Klientom bogaty wybór elektronarzędzi, maszyn budowlanych spalinowych, osprzętu, materiałów niezbędnych w przemyśle budowlanym, handlowym i transportowym. Naszym Klientom oferujemy wszechstronną pomoc oraz profesjonalne doradztwo w zakresie narzędzi oraz elektronarzędzi.

www.arkadianarzedzia.pl

InTherm

Firma proponuje usługi bardzo wykwalifikowanego personelu w branży klimatyzacji i wentylacji, poparte blisko 20 letnim doświadczeniem jej właściciela. Doświadczenie to sięga roku 1999, kiedy to po ukończeniu Politechniki Łódzkiej rozpoczął pracę w branży klimatyzacji i wentylacji. Z biegiem lat, zgodnie z nowoczesnymi trendami zakres działalności rozszerzał się o kolejne kierunki instalacyjne, takie jak rekuperacja, pompy ciepła, nawilżanie.

http://in-therm.pl/

MAGNUM Ochrona

Firma nasza powstała w 1995 roku, w oparciu o decyzję Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 24 lutego 1995 roku, udzielającej koncesji nr K-9/95 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony mienia realizowanej w formie bezpośredniej ochrony fizycznej. Od początku swojej działalności postawiliśmy na wysoką jakość świadczonych usług oraz zatrudnianie odpowiedniej kadry pracowniczej, dopasowując jej umiejętności do wymagań naszych Klientów. Wysoka jakość świadczonych usług oraz rzetelność ich wykonywania, przekłada się bezpośrednio na fakt powierzania nam ochrony mienia olbrzymiej wartości oraz konwoje wartości pieniężnych wielu instytucji, przedsiębiorstw i osób prywatnych.

http://www.magnumochrona.pl/

 

Flight Level

Firma ta znana jest kibicom Widzewa, dzięki niepowtarzalnym filmom i zdjęciom z drona. Od kilku sezonów nagrywa mecze Widzewa Łódź z powietrza, a z jej materiałów korzysta WidzewTV, a także sztab szkoleniowy pierwszej drużyny.

http:/www.flightlevel.pl

VABANK Zakład Usług Stolarskich Rafał Greczyło

Firma zajmuje się produkcją schodów drewnianych i drzwi wewnętrznych z litego drewna.

Angel Poland Group

Od ponad dekady Grupa Angel Poland kształtuje rynek luksusowych nieruchomości w Polsce. Nasze projekty wyznaczają nowy standard dla wiodących inwestycji mieszkalnych, ale zarazem unikalnych w Polsce. Wiele inwestycji  w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie wpisało się integralnie w obraz tych miast, respektując przy tym ich niepowtarzalny charakter. Będąc przedsiębiorcą w Polsce, jednym z największych europejskich ośrodków kulturalnych, czujemy się zainspirowani do wznoszenia rezydencji odwołujących się do bogatej historii, jednocześnie naznaczonych akcentami wspólczesności. Wiemy jak ważne są dom i przestrzeń dlatego współpracujemy z najlepszymi architektami i wykonawcami, wychodząc w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasz zespół składa się z ponad 300 osób, pracujących w Krakowie i Wrocławiu. Naszym wyznacznikiem jest budowanie apartamentów, o których marzą nasi klienci.

http://pl.angelpolandgroup.com

Olmed

W aptece internetowej Olmed najwyższym priorytetem jest dostarczanie wysokiej jakości wyrobów medycznych, leków, suplementów i kosmetyków. Z myślą o naszych pacjentach wciąż rozwijamy ofertę produktów a także podnosimy jakość naszych usług. Poza lekami bez recepty mamy w ofercie aptecznej preparaty zawierające witaminy i minerały, zestawy kosmetyków, wysokiej jakości sprzęt medyczny (ciśnieniomierze, inhalatory, termometry) a także znane suplementy diety. Nasza apteka online dostępna jest dla każdego, kto chce dokonać bezpiecznych zakupów bez wychodzenia z domu. Gwarantujemy szybką obsługę transakcji i bezpieczną przesyłkę.
 

BigParty

Przygotowanie imprezy to nie lada wyzwanie, jeśli chcesz, aby była ona niezapomniana, jedyna w swoim rodzaju, cieszyła zarówno organizatorów, jak i uczestników. Oferujemy dekoracje balonowe zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, dla dzieci oraz dla dorosłych - mamy wszystko, czego potrzebujesz. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów.

https://bigparty.pl/

Profol

PROFOL to czołowy importer i dystrybutor opakowań w Polsce i lider branży w Łodzi i regionie. Dzięki najwyższej jakości oferowanych produktów, doświadczonej kadrze, sprawdzonym rozwiązaniom logistycznym oraz stałemu poszerzaniu oferty sprzedażowej z sukcesami współpracujemy z czołowymi korporacjami działającymi w Polsce – i m.in. dzięki temu PROFOL staje się coraz bardziej znaną oraz rozpoznawalną marką.

http://www.profol.pl

Creazione

Jesteśmy młodą firmą założoną w 2016 roku, jednak nasze graficzne doświadczenia to kilka lat ciężkiej pracy nad wieloma projektami. Naszą pasją jest tworzenie brandingu – identyfikacji wizualnej. Od postaw stworzymy spójny i atrakcyjny wizerunek Twojej firmy. Od logo po t – shirt’y. Od wizytówek po billboard’y. Zaprojektujemy dla Ciebie dosłownie wszystko. Zaufaj nam i daj się zobaczyć.

http://www.creazione.pl

EKO Węgiel

Firma Eko-Węgiel należy do Izby Gospodarczej Sprzedawców Polskiego Węgla oraz co roku uczestniczy w programie Rzetelna Firma. W swojej ofercie posiada bogaty asortyment węgla kamiennego, ekogroszku, pelletu i peletu węglowego Varmo, brykietu, miału węglowego w różnych gatunkach, w zależności od wymagań jakościowych oraz kategorii używanych pieców. Firma wszystkie zamówienia traktuje indywidualnie i stara się, by jakość towaru oraz usług utrzymywać każdorazowo na najwyższym poziomie.

http://www.eko-wegiel.pl

PTM Polska

Firma PTM zajmuje się profesjonalnymi rozwiązaniami dla biznesu z dziedziny technologii transferu ładunków, transportu luzem towarów rolniczych, drzewnych, odpadów, biomasy, transportu ładunków dla branży budowlanej, ładunków paletyzowanych i zarządzania transportem. Firma powstała w 2007 roku jako efekt doświadczeń założycieli zdobytych w ciągu 10 lat na rynkach Europy środkowo-wschodniej. Zaczynaliśmy od sprzedaży nowych naczep i przyczep renomowanych marek europejskich. Dzisiaj posiadamy dział sprzedaży nowych i używanych pojazdów, części zamiennych, serwisu a także dział technologii i rozwiązań dla przemysłu.

https://ptmpolska.pl

 

KLINIKA WDOWIAK

Sukces rozumiemy m.in. jako zadowolenie naszych Klientów. O tym, że go osiągamy świadczy nieustające zainteresowanie osób, które korzystają z usług Kliniki Wdowiak. Istotne jest także zaangażowanie ludzi, z jakimi mamy przyjemność pracować. Nasz personel tworzą oddani pracy eksperci. Swoją pracę traktują jako misję, którą jest ukazywanie prawdziwego piękna. Dzięki temu, proponowane przez salon zabiegi fryzjersko-kosmetyczne zamieniają się w profesjonalne kuracje dla ciała, twarzy i włosów.

KERM PLUS

Firma KERM PLUS świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianej obróbki metali. Podstawowym profilem działalności jest obróbka skrawaniem, jednak zajmujemy się również obróbką plastyczną metali, spawaniem oraz lutowaniem metali nieżelaznych. W zakresie obróbki skrawaniem możemy zaproponować: toczenie, frezowanie wiercenie, gwintowanie na obrabiarkach sterowanych numerycznie w zakresie średnic detalu do Ø 630 mm i długości 1000 mm.

https://www.kerm-plus.pl

Amcor

Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. wchodząca w skład grupy Amcor - globalnego przedsiębiorstwa z branży opakowaniowej. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 46 tys. pracowników w ponad 225 zakładach. W Łodzi Amcor Flexibles Reflex mieści się przy ulicy Nowy Józefów na Retkini, zatrudnia ponad 450 osób i specjalizuje się w produkcji w dwóch technologiach - rotograwiury i druku fleksograficznego. Jej klientami są międzynarodowe koncerny, głównie z branży spożywczej.

https://www.amcor.com

Zolux

Marka Zolux, stworzona w 1971 r., sprzedawana jest wyłącznie w branżowych punktach specjalistycznych (sklepy zoologiczne, ogrodnicze oraz niektóre wielkopowierzchniowe markety budowlane). Zolux oferuje akcesoria i przysmaki dla wszystkich gatunków zwierząt domowych: psów, kotów, ryb ozdobnych, ptaków, małych ssaków i zwierząt hodowlanych.

https://pl.zolux.com

CSC Comprehensive Supply Of Construction

CSC Comprehensive Supply of Construction została stworzona w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, którzy oczekują szybkości i elastyczności działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą i należytym wykonaniem przedmiotu umowy. Lata pracy i doświadczeń zdobytych w szeroko pojętej branży budowlanej i wyposażenia wnętrz oraz sprawdzona sieć kontaktów biznesowych dały solidne podwaliny pod budowę przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu. Celem firmy jest zapewnienie sprawnego połączenia między dostawcami, a odbiorcami stolarki drewnianej i akcesoriów. Okna skandynawskie, okucia, płyty drewnopochodne, drewna konstrukcyjne to grupa produktów w których się specjalizujemy ale posiadamy też wiele innych materiałów budowlanych zgodnie z wymaganiami klienta.

http://oknaskandynawskie.pl/

4Energy tomika

Proponujemy Państwu stałe usługi serwisowe obejmujące comiesięczną konserwację i regulację urządzeń. Nasz serwis jest reprezentowany przez doświadczony i fachowy personel, który gwarantuje szybkie i skuteczne usuwanie usterek i awarii. Usługi serwisowe obejmujące comiesięczną konserwację i regulację urządzeń, podnosząc w sposób istotny efektywność eksploatacji. Wykonywanie okresowych przeglądów, regulacji i konserwacji zdecydowanie zwiększa żywotność i niezawodność urządzeń grzewczych.

http://pompyciepla.pabianice.pl/

4Foreigners

Jesteśmy agencją pracy. Zatrudniamy ponad 300 pracowników z zagranicy w różnych branżach (budowlana, automotive, tekstylna, produkcyjna). Nasi pracownicy pomogą Ci w terminowej realizacji Twoich zamówień dla Twoich klientów. Oferujemy pomoc w legalizacji pobytu i pracy pracowników z zagranicy, których już zatrudniacie.

http://www.cudzoziemiec.net

OLIKOL Rail Energy

Specjalizujemy się w zakresie projektowania i zabudowy  urządzeń sterowania ruchem kolejowym (srk). Posiadanie własnego biura projektowego pozwala na kompleksową realizację  powierzonych zadań. Realizujemy także projekty w branży energetycznej i teletechnicznej. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynierska daje gwarancję jakości i terminowości realizowanych projektów.

www.olikol.pl

CPD Centrum Pokryć Dachowych

Centrum Pokryć Dachowych w Koluszkach to firma handlowo- usługowa specjalizująca się w dziedzinie różnego rodzaju pokryć dachowych, działająca na rynku od 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz szereg wykonanych zamówień pozwala nam stwierdzić, iż jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

http://www.cpdkoluszki.pl

KANCELARIA KUŚMIEREK

Kancelaria Kuśmierek to licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, który zaprasza do współpracy w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz upadłości. Główne obszary działania Kancelarii to upadłość przedsiębiorców, upadłość konsumencka, restrukturyzacje przedsiębiorców oraz kompleksowa obsługa z zakresu zagadnień prawa medycznego.

http://www.kancelaria-kusmierek.pl/

 

 

TRANS SP

Trans Sp. z o.o. to firma, która specjalizuje się w transporcie maszyn ponadgabarytowych, transporcie maszyn ponadnormatywnych. Jesteśmy liderami w transporcie maszyn ciężkich oraz wysokich. Naszą firmę cechuje przede wszystkim profesjonalizm, szybkość oraz bezpieczeństwo przewożonego towaru. Posiadamy flotę pojazdów dzięki którym, realizacja nawet najbardziej wymagających ładunków przebiega bardzo sprawnie i terminowo. Dysponujemy wyspecjalizowanym taborem wyposażonym w najazdy oraz wciągarki. Nasi kierowcy to fachowcy w dziedzinie transportu ponadnormatywnego. Możemy wyróżnić się profesjonalnymi kierowcami, którzy dbają o przewożony ładunek. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz na najwyższy poziom wykonania zlecenia podczas transportu ponadgabarytowego. Firma Trans Sp. z o.o. to nieustannie dynamicznie rozwijająca się firma w branży transportu ponadgabarytowego. Posiadany przez nas sprzęt najwyższej jakości, przystosowany do transportu ponadnormatywnego pozwala nam realizować zlecenia dla bardzo szerokiego grona klientów.

https://megatransporty.pl/

BEBIKE

Jesteśmy spółką założoną w 2015 roku przez dwóch wspólników, których połączyła pasja do rowerów. Zobaczyliśmy potencjał, jaki drzemie w tej ciągle jeszcze mało rozwiniętej w kraju i mieście dziedzinie sportu. Naszym marzeniem było stworzenie w Łodzi sieci dobrze wyposażonych salonów, w których klient może liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalny serwis rowerowy.

https://www.be-bike.pl/

 

Mod-Design studio wnętrz

W naszej ofercie znajdziesz płytki ceramiczne, wielkoformatowe gresy, armaturę, drzwi, podłogi drewniane oraz dodatki wnętrzarskie. Zapewniamy konsultacje projektowe oraz obsługę logistyczną.

https://www.facebook.com/moddesignlodz/

 

Flexipower

Projektujemy i wykonujemy instalację. Dokładnie obliczamy moc, która pokryje zapotrzebowanie energetyczne Twojego domu lub firmy. Jeżeli korzystasz z finansowania zewnętrznego, przeprowadzamy Cię przez cały proces – od przygotowania dokumentów aż po finalizację transakcji.

https://flexipowergroup.pl

 

KRSC

Firma KSRC Budownictwo, specjalizuje się w branży budowlanej. Jej działalność obejmuje zarówno projekty budowlane, jak i remontowe. Działa na terenie całego kraju, realizując wszelkie projekty pod nadzorem najlepszych specjalistów. Firma współpracuje z doświadczonymi architektami i projektantami, co daje klientom gwarancję najwyższej jakości usług od planowania realizacji do zakończenia prac.

https://ksrc-budownictwo.pl/

Bricomarché

Bricomarché to sieć supermarketów typu „dom i ogród”. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie i mamy wszystko to, czego potrzebujesz. Jesteśmy częścią Grupy Muszkieterów, która jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców. W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 280 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie prawie 400 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarketów. 

https://www.bricomarche.pl

OBSESSION CONSULTING

OBSESSION CONSULTING istnieje na rynku od 2013 roku. Na co dzień świadczymy usługi z zakresu zarządzania projektami, konsultingu oraz szeroko pojętego marketingu. Mamy bogate doświadczenie, które przez lata zdobywaliśmy przede wszystkim w sektorze budowlanym oraz wyposażenia wnętrz. Z sukcesem pozyskujemy nowe projekty biznesowe i stale się rozwijamy. Jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem w biznesie.

http://www.c-obsession.pl

Emi Quelle

Emi Quelle oferuje importowaną odzież z Francji i Włoch. Co tydzień znaleźć można w jej asortymencie kolejne najnowsze kolekcje ze świata mody. W ofercie Emi Quelle stanowi odzież damska, która jest starannie dobierana do każdego klienta. Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną.

http://www.facebook.com/emiquelle

ROSBUDEX

Firma Rosbudex zajmuje się sprzedażą oraz montażem pokryć dachowych od 1998 roku. Zapraszamy Państwa do zakupu m.in. blachodachówki, dachówki, orynnowania, okien dachowych oraz podbitki.

https://rosbudex.pl

Rohlig Suus Logistics

Naszą misją jest zwiększanie wydajności działalności naszych Klientów przez dostarczanie inteligentnych rozwiązań logistycznych. Wnosimy wartość dodaną do realizowanych procesów logistycznych, zapewniając profesjonalne, kompleksowe i elastyczne usługi stworzone jako skuteczniejsza i bardziej ekonomiczna alternatywa dla własnych działań. Nasze cele osiągamy dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych Pracowników.

https://www.suus.com

Compact-Project

Firma Compact-Project, która specjalizuje się w obsłudze operatorów telefonii cyfrowej i transmisji danych w zakresie projektowania i budowy stacji bazowych. Posiadając doświadczoną kadrę projektantów i menadżerów z zakresu budownictwa, firma wykonuje kompleksową dokumentację dla inwestycji budownictwa ogólnego i przemysłowego, prowadzi całościową obsługę realizacji inwestycji, wykonuje opinie, ekspertyzy i orzeczenia o stanie technicznym obiektów budowlanych.

http://www.compact-project.pl/o-firmie

sklepmedyczny24.eu

Od początku działalności w 1994 roku apteka Omega Śmigielscy Sp. j. dążyła do stworzenia profesjonalnych portali dedykowanych zdrowiu oraz połączenia zawartych na nich treści merytorycznych z możliwością zakupu produktów. Ta idea przyświecała nam podczas tworzenia aptek internetowych www.kosmetykizapteki.com, www.aptekazdrowychwlosow.pl, www.apteka-maluszka.pl i www.wstronezdrowia.pl. Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 27.12.2010 r. na mocy uchwały 1943/10 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 14.12.2010 r. podpisana została umowa o dofinansowanie naszego projektu "Platforma sprzedażowa Apteki Internetowej www.lekizapteki.com oraz www.kosmetykizapteki.com" o numerze UDA-RPLD.04.03.00-00-102/10-00

https://www.sklepmedyczny24.eu/

Pulp-Tec

Pulp-Tec to jeden z wiodących producentów pulpy papierowej w Europie. Opracowujemy technologię i produkujemy wyroby z masy papierowej w stu procentach z makulatury. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy rozwiązania z pulpy papierowej - od pomysłu i projektu, poprzez etap prototypu, aż po produkcję gotowych elementów z pulpy.

https://www.pulp-tec.com/pl/home