Jak możesz wesprzeć Widzew ?

WESPRZYJ WIDZEW PLUS

Dziękujemy za każdą przesłaną złotówkę. Zrobimy wszystko, by środki zostały wykorzystane w najlepszy z możliwych sposobów. (nie wiem czy to aktualne, czy może z początków reaktywacji)
WIDZEW PLUS to specjalny fundusz wpłatowy pozwalający kibicom czterokrotnego mistrza Polski na wsparcie finansowe Klubu. Dzięki niemu, Klub zyskał już dodatkowe środki finansowe na branding zewnętrzny trybun Serca Łodzi i wewnętrznego tunelu prowadzącego na murawę. Przed Widzewem stoi jednak jeszcze wiele wyzwań infrastrukturalnych - to właśnie one finansowane będą w części przez fundusz Widzew Plus.

WESPRZYJ FUNDUSZ WIDZEW PLUS! [KLIKNIJ]

Jednocześnie informujemy, że wspierają nas także kibice za pośrednictwem projektu "Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy".

WYBIERZ WOLONTARIAT (dzień meczowy I drużyny, akademii, imprezy okolicznościowe - przyp. własny)

Wspieranie łódzkiego Widzewa to nie tylko pomoc finansowa. Klub oferuje możliwość pracy na rzecz czterokrotnego mistrza Polski na zasadach wolontariatu przy okazji organizacji dnia meczowego pierwszej drużyny i drużyn Akademii Widzewa, transmisji video ze spotkań realizowanych przez klubową telewizję WidzewTV oraz imprez okolicznościowych związanych z drużyną z alei Piłsudskiego.

NAPISZ DO NAS [KLIKNIJ]


KUPUJ W #OFISKLEP

Kolejnym niezawodnym sposobem na wsparcie Klubu nie tylko z poziomu trybun są częste odwiedziny w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź. Zachęcamy do śledzenia nowości pojawiających się przy Piłsudskiego 138 i na stronie internetowej sklepu - na wszystkich klientów czekają koszulki, kubki, szaliki i wiele, wiele więcej.

KUPUJ W OFICJALNYM SKLEPIE WIDZEWA [KLIKNIJ]

Masz pomysł, by pomóc Widzewowi? Napisz do nas!