Aktualności - Biznes

Zwalnianie miejsc na mecz z Błękitnymi Stargard

W piątek 9 sierpnia o godzinie 19:10 Widzew rozegra pierwszy w nowym sezonie mecz ligowy w Sercu Łodzi. Od wtorku 6 sierpnia można zwalniać miejsca na to spotkanie.

Wszystkich posiadaczy karnetów, którzy nie mogą być na piątkowym meczu, zachęcamy do zwalniania miejsc poprzez stronę:  https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc oraz za pomocą dedykowanej zakładki w Aplikacji Mobilnej Widzew Łódź.

Informujemy jednocześnie, że osoby, które nie odebrały jeszcze fizycznie swoich karnetów, mogą zwolnić miejsca, przy użyciu numeru karty swojego karnetu, dostępnej w nowej zakładce systemu karnetowego, dostępnej po zalogowaniu na swoje konto.

Posiadacz karnetu po zwolnieniu miejsca dostaje kod na zakup biletu. Może go przekazać dowolnej osobie. Kody ze zwolnionych miejsc można wykorzystać do czwartku 8 sierpnia do godz. 16:00. Tego samego dnia o godz. 19:10 wszystkie zwolnione miejsca trafią do otwartej sprzedaży. Informujemy jednocześnie, że zwalniać miejsca można do godziny 17:00 w dniu meczu.

Zakupu biletu z wykorzystaniem kodu na udostępnione przez posiadaczy karnetów miejsca można dokonać na stronie https://widzew.com/web/bilety oraz w środę i czwartek w kasie nr 2 stadionu przy al. Piłsudskiego 138 w godzinach 10:00 - 18:00. O godzinach otwarcia poszczególnych kas w dniu meczu poinformujemy w osobnym komunikacie.

Zachęcamy do jak najwcześniejszego odbioru karnetów i biletów, żeby nie przegapić początku pierwszego w nowym sezonie meczu Widzewa na własnym obiekcie. Rywalem łodzian w piątek będą Błękitni Stargard, a początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:10.