Aktualności - Biznes

Zwalnianie miejsc i bilety na mecz z Gryfem Wejherowo

W piątek 15 listopada o godzinie 19:10 Widzew rozegra kolejny mecz ligowy w Sercu Łodzi. Klub uruchomił już system zwalniania miejsc na to spotkanie.

Wszystkich posiadaczy karnetów, którzy nie mogą być na piątkowym spotkaniu, zachęcamy do zwalniania miejsc poprzez stronę: https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc.

Posiadacz karnetu po zwolnieniu miejsca dostaje kod na zakup biletu. Może go przekazać dowolnej osobie. Kody ze zwolnionych miejsc można wykorzystać do czwartku 14 listopada do godz. 10:00. Tego samego dnia od godz. 12 wszystkie zwolnione miejsca trafią do otwartej sprzedaży. Informujemy jednocześnie, że zwalniać miejsca można do godziny 17:00 w dniu meczu.

Wszystkie osoby zwalniające miejsce otrzymują bezpłatny dostęp do transmisji meczu w WidzewTV.

Informujemy jednocześnie, że z uwagi na nieobecność zorganizowanej grupy kibiców Gryfa Wejherowo do sprzedaży trafiły już bilety na trybunę B stadionu Widzewa.

Zakupu biletu (na wolne i zwolnione miejsca) można dokonać na stronie widzew.com/web/bilety oraz od czwartku w kasie nr 2 stadionu (12:00-18:00), gdzie możliwy będzie również odbiór wejściówek nabytych przez internet.

***

Widzew Łódź - Gryf Wejherowo / piątek 15 listopada 2019 roku, godz. 19:10