Aktualności - Biznes

Zmiany organizacyjne na VIP

W celu poprawienia funkcjonalności stadionu klub wprowadził istotne zmiany w organizacji dni meczowych dla części kibiców posiadających karnety na trybunę A.

Zmiany podyktowane są koniecznością reorganizacji dostępu do poszczególnych stref stadionu i wynikają między innymi z nieprzystosowania do przyjmowania uczestników imprezy masowej przez wejście nr 2 stadionu, które nie posiada niezbędnych kołowrotków wejściowych pozwalających identyfikować osoby wchodzące na stadion.

Z uwagi na konieczność przeniesienia wejścia dla najemców i gości lóż biznesowych do wejścia nr 4, którym na stadion dostają się również osoby posiadające dostęp do Strefy VIP, kibice posiadający wejściówki na sąsiadujące z VIP sektory A5 i A8 będą od rundy wiosennej dostawać się na swoje trybuny odpowiednio wejściami nr 1 i 7 na stadion. Wynika to z faktu, że w sektorach tych znajdują się miejsca z bardzo dobrą lokalizacją i widocznością, ale nie uprawniają do wstępu do Strefy VIP, który uzyskiwany jest dopiero przez nabycie odpowiednich pakietów.

Wchodzenie na sektory A5 i A8 wejściami numer 1 i 7 to rozwiązanie, które z powodzeniem wdrożone zostało na stadionie Widzewa przez FIFA podczas organizacji w 2019 roku Mistrzostwa Świata U19.

Informujemy jednocześnie, że kibice z sektorów A5 i A8 nadal będą mieli dostęp do tych samych punktów gastronomicznych, z których korzystać mogli jesienią. Mają oni również możliwość dokupienia do swoich wejściówek pakietu z pełnym dostępem do Widzewskiej Strefy VIP. Wtedy będzie im również przysługiwać możliwość korzystania z wejścia nr 4.

Mamy nadzieję, że zmiany nie utrudnią dostawania się na stadion, a pozwolą usprawnić proces wchodzenia na obiekt, nie mając jednocześnie negatywnego wpływu na odbiór widowiska sportowego z korzystnie usytuowanych sektorów A5 i A8.