Aktualności - Biznes

ZCB Owczary Sponsorem Głównym Widzewa Łódź w nowym sezonie

ZCB Owczary - firma towarzysząca Widzewowi Łódź jako sponsor od momentu reaktywacji - podpisała z Klubem nową umowę, która będzie obowiązywać w sezonie 2021/2022.

Firma ZCB Owczary w 2015 r. jako jedna z pierwszych zaangażowała się w pomoc odradzającemu się Widzewowi - na mocy podpisanej wówczas umowy marka flagowego produktu firmy - TERMOTON - znalazła się w centralnym miejscu koszulki meczowej piłkarzy IV-ligowej wtedy drużyny. Od tego czasu ZCB Owczary stale zwiększały swoje zaangażowanie w odbudowę Klubu - od 2017 r. firma jest najemcą jednej z lóż biznesowych na stadionie przy al. Piłsudskiego 138, jej reklamy znajdują się w obrębie całego obiektu, a Rafał Stępień - współwłaściciel ZCB Owczary - od kilku lat zasiada w Radzie Nadzorczej Widzew Łódź SA.

Teraz, mimo ciągle trudnego i niepewnego otoczenia biznesowego, firma ZCB Owczary przedłużyła swoją współpracę z Klubem i w sezonie 2021/2022 nadal będzie Sponsorem Głównym Widzewa Łódź.

- Przedłużenie umowy między Klubem a firmą ZCB Owczary to potwierdzenie łączących nas doskonałych relacji. To bardzo ważna informacja, długo wyczekiwana przez kibiców. To również spełnienie naszych deklaracji, że jako Klub chcemy stawiać na bliską, opartą na wzajemnym zaufaniu współpracę. Cieszę się, że niezależnie od sytuacji, dla jednego z naszych kluczowych sponsorów dalsza wspólna droga biznesowa jest tak samo ważna, jak dla nas. Przed nami sezon, w którym chcemy walczyć o jak najwyższe cele sportowe, a jednocześnie budować drużynę i rozwijać struktury Klubu - to istotne, by na tej drodze towarzyszyli nam sprawdzeni, rzetelni partnerzy, tacy jak ZCB Owczary - mówi Michał Rydz, wiceprezes zarządu Widzew Łódź SA.

- Decyzja o tym, żeby pozostać z Widzewem Łódź, była dla nas naturalna. Nigdy nie ukrywaliśmy swoich emocjonalnych związków z Klubem, więc będziemy z nim również w nadchodzącym sezonie. Jako sponsor przeżyliśmy z Widzewem w ostatnich latach trzy awanse i przed nami już tylko jeden, ale bardzo trudny krok, by powrócić do ekstraklasy. Chcemy nadal towarzyszyć Widzewowi w odbudowie i razem z tysiącami kibiców przeżywać wspólnie piłkarskie emocje - dodaje Rafał Stępień, współwłaściciel ZCB Owczary.

***

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary to największa firma produkująca ceramikę wyłącznie z polskim kapitałem. Jej ponad 40-letnia działalność opiera się na stosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz własnych surowców, a swoją markę firma buduje poprzez najwyższą jakość produktów, troskę o zadowolenie klientów oraz dbałość o satysfakcję pracowników. ZCB Owczary dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju gospodarczego regionu oraz całej Polski. Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie: http://www.owczary.pl. Zachęcamy też do odwiedzania profilu ZCB Owczary w serwisie Facebook (SPRAWDŹ).