Aktualności - Biznes

ZCB Owczary od lipca 2015 nieprzerwanie z Widzewem

Na takiego partnera zawsze można liczyć! Firmy ZCB Owczary wspiera Widzew od czasu jego reaktywacji i systematycznie zwiększa swoje zaangażowanie w klub.

O nawiązaniu współpracy Zakładu Ceramiki Budowlanej Owczary z odbudowującym się po reaktywacji Widzewem media informowały 28 lipca 2015. Wtedy ogłoszono, że marka flagowego produktu firmy - TERMOTON - zagości na koszulkach szykujących się do czwartoligowej rywalizacji widzewiaków. Tym sposobem firma ZCB Owczary została jednym z pierwszych sponsorów odbudowywanego w 2015 roku Widzewa Łódź, by w kolejnych latach zwiększać zaangażowanie w klub i stać się jego kluczowym partnerem biznesowym, pomagając między innymi już w premierowym sezonie awansować klubowi z IV do III ligi.

Nowy rozdział współpracy zapoczątkowały przenosiny klubu w marcu 2017 na świeżo oddany do użytku stadion przy al. Piłsudskiego 138. Wówczas firma ZCB Owczary stała się również jednym z pierwszym najemców lóż biznesowych w Sercu Łodzi. Tak o przedłużeniu umowy sponsorskiej informowała wówczas strona widzew.com (https://widzew.com/-/wazny-partner-rozszerza-wspolprace-z-widzewem):

Ważny partner rozszerza współpracę z Widzewem

Firma ZCB Owczary zdecydowała się zwiększyć zaangażowanie w Widzew.

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew informuje, że sponsor główny klubu, firma ZCB Owczary, producent szerokiej gamy pustaków ceramicznych marki TERMOTON, rozszerzył zakres współpracy sponsorskiej z Widzewem. Nasz partner wynajął lożę VIP, będzie też korzystał ze specjalnego pakietu świadczeń sponsorskich w trakcie meczów piłkarskich Widzewa rozgrywanych na stadionie przy Al. Piłsudskiego 138.

Zarząd Widzewa bardzo dziękuje firmie Owczary za wsparcie w odbudowie klubu jest ono dla nas tym bardziej cenne, że ma charakter stały od samego początku Reaktywacji i jego skala ulega powiększeniu.

Mimo braku awansu na koniec pierwszego sezonu w III lidze współpraca klubu i firmy układała się wzorowo, co potwierdziła nowa umowa podpisana w wakacje 2017 roku, o której klub poinformował 27 lipca (https://widzew.com/-/zcb-owczary-zwieksza-swoje-zaangazowanie-w-widzew).

Następne lata, obfite w niepowtarzalne emocje sportowe, w tym wywalczony w nieprawdopodobnych okolicznościach awans do II ligi, przyniosły zacieśnienie relacji i kolejne umowy, zwiększające zakres współpracy i zaangażowania firmy. Niedługo przed podpisaniem ostatniej jak dotąd umowy sponsorskiej, w czerwcu 2019 roku jeden ze współwłaścicieli firmy ZCB Owczary, pan Rafał Stępień, wszedł do Rady Nadzorczej spółki Widzew Łódź SA zarządzającej klubem, co tylko potwierdziło, jak ważna dla klubu jest dobra współpraca z jego głównym sponsorem i jak sponsor ten troszczy się o przyszłość klubu.

Więcej o współpracy klubu z ZCB Owczary:

https://widzew.com/-/firma-zcb-owczary-przedluzyla-umowe-sponsorska-z-widzewem-

https://widzew.com/-/firma-zcb-owczary-na-kolejny-rok-z-widzewem

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary to największa firma produkująca ceramikę wyłącznie z polskim kapitałem. Jej ponad 30-letnia działalność opiera się na stosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz własnych surowców, a swoją markę firma buduje poprzez najwyższą jakość produktów, troskę o zadowolenie klientów oraz dbałość o satysfakcję pracowników. ZCB Owczary dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju gospodarczego regionu oraz całej Polski. Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie: https://www.owczary.pl/.

***

W poniedziałek 4 maja, w trakcie realizowanego w ramach akcji #GramyRazemZbiznesem "Dnia z ZCB Owczary" na kibiców czekać będą dwa konkursy, w których do wygrania będą między innymi koszulki meczowe Widzewa. Szukajcie ich na facebookowych profilach firmy (POLUB) i klubu (SPRAWDŹ). Bądźcie czujni!