Aktualności - Biznes

WOWP pozostaje sponsorem strategicznym Akademii Widzewa

Przedstawiciele OSK "Tylko Widzew" podpisali z Klubem umowę, na mocy której Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy pozostanie sponsorem strategicznym Akademii Widzewa w sezonie 2021/2022.

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy (WOWP) to inicjatywa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Widzew" mająca na celu wspieranie finansowe Klubu. Przekazywane przez fanów na rzecz WOWP środki finansowe przeznaczane są na potrzeby Akademii Widzewa - służą m.in. finansowaniu zakupu sprzętu, opłat za boiska, kosztów obozów czy pokrywania składek członkowskich za młodych zawodników, których na to nie stać. Od 2017 r. dzięki fanom wspierającym Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy do klubu trafił już ponad 1 mln zł.

Od kilku lat WOWP jest sponsorem strategicznym Akademii Widzewa - w środę 21 lipca przedstawiciele OSK "Tylko Widzew" podpisali z zarządem Klubu umowę, na mocy której współpraca ta będzie kontynuowana również w sezonie 2021/2022. Logo WOWP znajdzie się na koszulkach meczowych grup młodzieżowych Widzewa, będzie eksponowane na obiekcie treningowym przy ul. Małachowskiego, w klubowych mediach i materiałach marketingowych.

- Współpraca z OSK  "Tylko Widzew" to dla Akademii Widzewa bezcenne wsparcie, pokazujące, jak bardzo fani czerwono-biało-czerwonych troszczą się o przyszłość Klubu. To właśnie Akademia i kolejne pokolenia utalentowanych piłkarzy powinny być jednym z jego fundamentów - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź.

O szczegółach podpisanego porozumienia przedstawiciele OSK "Tylko Widzew" będą opowiadać w najbliższym odcinku programu #Piłsudskiego138, który odbędzie się w czwartek 29 lipca. Już teraz zachęcamy do jego oglądania!