Wiele atrakcji w widzewskiej strefie kibica

W sobotę od godziny 15:00 na kibiców Widzewa czekać będzie specjalnie przygotowana strefa kibica, zlokalizowana na parkingu pod trybuną D stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

W sobotę 28 września Widzew Łódź zmierzy się na własnym terenie z Górnikiem Polkowice. Choć pierwszy gwizdek meczu zaplanowano na godzinę 19:10, w Sercu Łodzi warto pojawić się dużo wcześniej. Już od 15:00 funkcjonować będzie bowiem specjalna widzewska strefa kibica.

Wśród jej atrakcji znajdzie się między innymi stoisko Sieci Kin "Helios", z pysznym, doskonale znanym kinomanom w każdym wieku, popcornem. Na stoisku Salonu Canal+ Port Łódź będzie można sprawdzić się w ciekawych konkurencjach sprawnościowych, a w namiocie Termotonu przewidziano konkursy i animacje dla najmłodszych. Na głodnych i spragnionych czekać będzie ogródek Pubu & Restauracji "W Sercu Łodzi".

Nowością w widzewskiej strefie kibica będzie tym razem stoisko Dobrej Gospodyni z Nowosolnej. Spróbować w nim będzie można regionalnych specjałów do jedzenia. Nie zabraknie również konkursów.

Przed meczem warto uzupełnić zasoby klubowej odzieży i gadżetów. Sobota to ostatni dzień kiermaszu wyprzedażowego oficjalnego sklepu Widzewa. Specjalnie z tej okazji w strefie kibica wystawione zostanie dodatkowe stanowisko sprzedażowe, a na nim do nabycia będzie wiele produktów przecenionych o nawet 30 procent.

Przy okazji meczu z Górnikiem Polkowice w Sercu Łodzi będzie można również zagłosować na widzewskie projekty w łódzkim budżecie obywatelskim (WIĘCEJ INFORMACJI). Karty do głosowania można wypełnić i zostawić w oficjalnym sklepie WIdzewa.

A już o 18:40 wprawionych w odpowiedni przedmeczowy, widzewski nastrój kibiców zapraszamy na trybuny stadionu. O tej godzinie rozpocznie się bowiem prezentacja drużyny koszykarek Widzewa (WIĘCEJ), która tydzień później rozpocznie kolejny sezon ligowy w najwyższej klasie rozgrywkowej w swojej dyscyplinie w kraju.

Dawno przy Piłsudskiego 138 nie działo się tak wiele! Bądźcie z nami, współtworząc wyjątkowy widzewski klimat Serca Łodzi! Do zobaczenia!

Widzew Łódź - Górnik Polkowice / 28 września 2019 roku, godz. 19:10 (BILETY / TRANSMISJA)