Aktualności - Biznes

Więcej Widzewa w radiu i... radia w Widzewie

Widzew Łódź podpisał nową umowę o współpracy z Regionalną Rozgłośnią Polskiego Radia w Łodzi. Jednocześnie Klub cały czas dba o rozwój swojego radia Widzew.FM.

Radio Łódź pozostaje partnerem medialnym Widzewa Łódź - podpisana właśnie przez obie strony nowa umowa zacieśnia zarówno współpracę biznesową, jak i programową. Już od poniedziałku 18 października co tydzień między 16:45 a 17:00 na antenie Radia Łódź pojawiać się będzie program "Bliżej Widzewa", w pełni poświęcony Klubowi. Nie zabraknie w nim ciekawych gości, rozmów o bieżących wydarzeniach w Klubie, prowadzonych przez niego projektach, jak i ważnych wydarzeniach historycznych. Będą w nim wykorzystywane również autorskie materiały Widzew.FM - przede wszystkim z porannego poniedziałkowego programu "Witamy w Klubie", którego gościem jest co tydzień trener Janusz Niedźwiedź.

Program "Bliżej Widzewa" będzie promowany zarówno w Radiu Łódź, jak i w mediach klubowych. Zgodnie z ustaleniami, prowadzić go będzie dziennikarz Radia Łódź i przedstawiciel Widzew.FM.

Dodatkowo, w ramach nowej umowy materiały promocyjne Radia Łódź pojawiać się będą na stadionie przy al. Piłsudskiego 138, a Klub może liczyć na wsparcie specjalistów radiowych przy produkcji spotów reklamowych emitowanych na antenie lokalnej rozgłośni.

Klub nie zapomina także o rozwoju Widzew.FM. Dzięki współpracy z partnerem medialnym, pojawiające się na falach klubowego radia programy będą miały lepszą jakość techniczną. Kontynuowane będą cykle tematyczne Widzew.FM. Poniedziałki to rozmowa z trenerem Januszem Niedźwiedziem, wtorki - podsumowanie kolejki Fortuna 1 Ligi, a środa - program "Młodzieżówka" poświęcony Akademii Widzewa. W czwartki na falach Widzew.FM analizowany jest kolejny rywal pierwszego zespołu, a w piątki najczęściej transmitowany jest przedmeczowy briefing. Weekendy to oczywiście relacje radiowe ze spotkań domowych i wyjazdowych pierwszej drużyny. Programy i transmisje prowadzą wymiennie Marcin Tarociński, Antoni Figlewicz i Jakub Dyktyński.