Aktualności - Biznes

Widzewska książka idealnym prezentem świątecznym

W oficjalnym sklepie Widzewa kibice znaleźć mogą wiele wyjątkowych produktów, które podarować mogą najbliższym jako bożonarodzeniowe prezenty. Są wśród nich cztery pozycje książkowe.

Obowiązkową pozycją w biblioteczce każdego fana czerwono-biało-czerwonych jest "Wielki Widzew" autorstwa znanego dziennikarza sportowego Marka Wawrzynowskiego. Jest to szczegółowe, a zarazem pasjonujące, studium budowy w Łodzi europejskiej potęgi, drużyny, która była w stanie nie tylko rzucić wyzwanie, ale też pokonać gigantów światowej piłki nożnej, jak Juventus Turyn czy Liverpool FC. Książka jest pełna wypowiedzi bohaterów tamtych lat, zawiera wiele nieznanych wcześniej szczegółów, ale przede wszystkim stara się możliwie najdokładniej przedstawić fenomen Widzewa lat 80-tych, zdradzając niedostępne dotychczas kibicom kulisy powstania niezapomnianej drużyny.

KUP "WIELKI WIDZEW" W OFICJALNYM SKLEPIE WIDZEWA (SPRAWDŹ)

Imponujący debiut literacki zaliczył w 2019 roku Tomasz Łapiński, wieloletni zawodnik i kapitan Widzewa, a także reprezentant Polski i medalista olimpijski. Jego powieść "Szmata" opowiada o losach piłkarza, który u schyłku kariery zawodniczej, w bardzo niesprzyjających okolicznościach, stanął przed wyjątkowo trudnym wyborem. Fikcja literacka miesza się w tu z rzeczywistością, którą doskonale poznał przez wiele lat gry na najwyższym szczeblu autor. Lektura pochłania bez reszty, czyta się ją błyskawicznie, a opisywane wydarzenia są tak realistycznie, że czytelnik ma wrażenie, że jest w szatni i razem z głównym bohaterem szykuje się do najważniejszego meczu w życiu.

KUP "SZMATĘ" W OFICJALNYM SKLEPIE WIDZEWA (SPRAWDŹ)

Dwie kolejne propozycje książkowe dostępne w oficjalnym sklepie Widzewa to powieści kryminalne Piotra Sowińskiego, z wykształcenia historyka, który prywatnie jest kibicem czerwono-biało-czerwonych. W związku z tym akcję "Meczu o życie" autor osadził… w latach osiemdziesiątych, budując fabułę wokół historycznych meczów łodzian w europejskich pucharach. Piłki nożnej nie mogło zabraknąć również w drugiej jego powieści - "Najniższym kręgu piekła". Kto stoi za tajemniczymi zabójstwami? Rozwiązanie misternie snutych intryg wielu z Was na pewno zaskoczy!

KUP "MECZ O ŻYCIE" W OFICJALNYM SKLEPIE WIDZEWA (SPRAWDŹ)

KUP "NAJNIŻSZY KRĄG PIEKŁĄ" W OFICJALNYM SKLEPIE WIDZEWA (SPRAWDŹ)

Przypominamy, że to już ostatnia szansa na zakup świątecznych prezentów. Zapraszamy do internetowego sklepu Widzewa (LINK) oraz do sklepu stacjonarnego, który czynny będzie w piątek 20 grudnia (11:00 - 19:00), w sobotę 21 grudnia i niedzielę handlową 22 grudnia (11:00 - 16:00) oraz w poniedziałek 23 grudnia (11:00 - 19:00). Jednocześnie informujemy, że w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia oficjalny sklep Widzew będzie nieczynny.