Aktualności - Biznes

Widzew Łódź rozpoczyna współpracę z firmą MASTERLIGHT

Działająca w branży oświetleniowej firma MASTERLIGHT do końca 2022 r. będzie Oficjalnym Dostawcą Widzewa Łódź. Firma dołączyła również do Widzewskiego Klubu Biznesu.

MASTERLIGHT to firma z branży oświetleniowej, a jej początki sięgają 2003 r. Głównym zakresem działania firmy jest produkcja oraz sprzedaż opraw oświetleniowych. Dział projektowy oraz elektryczny pozawalają na kompleksowe dostarczenie usługi klientowi - od projektu do montażu, wraz z niezbędną dokumentacją. W 2019 r. firma zwiększyła zakres swoich usług o automatykę budynkową opartą o środowisko KNX, uzyskując certyfikat KNX Partner na poziomie Advanced.

Współpraca firmy MASTERLIGHT z Klubem rozpoczęła się od zaprojektowania, produkcji oraz montażu oświetlenia w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi. Firma zdecydowała się również dołączyć do Widzewskiego Klubu Biznesu. W ramach umowy, logo MASTERLIGHT będzie eksponowane na oficjalnej stronie oraz w social mediach Widzewa Łódź.

- Jesteśmy zaszczyceni tym, że zostaliśmy zaproszeni do projektu tworzenia wizerunku Widzewa Łódź poprzez oświetlenie oficjalnego sklepu Klubu. Jest nam niezmiernie miło, że będziemy częścią tego projektu. Mamy nadzieję, że firma MASTERLIGHT już zawsze będzie się pojawiać przy al. Piłsudskiego 138 - informuje nowy partner Widzewa Łódź.

Więcej informacji o działalności firmy MASTERLIGHT znaleźć można na stronie https://www.masterlight.pl/ oraz na profilu na Facebooku.