Aktualności - Biznes

Westminster Polska Sponsorem Meczu z Odrą Opole

Firma Westminster Polska zostanie Sponsorem Meczu z Odrą Opole. Cały przychód ze świadczenia zostanie przekazany na rzecz pomocy ofiarom wojny w Ukrainie.

Od początku agresji na naszego wschodniego sąsiada Widzew Łódź razem ze swoimi partnerami wspiera osoby poszkodowane przez działania wojenne. Zorganizowano m.in. zbiórkę darów, treningi dla młodych zawodników z Ukrainy, a także specjalny program z udziałem Andrzeja Michalczuka. Przed meczem z Odrą Opole Klub wystawił na licytację pakiet Sponsora Meczu - zainteresowanie akcją przerosło oczekiwania, a wszystkie złożone propozycje przebiła oferta firmy Westminster Polska.

Firma charakteryzuje się pełnymi sukcesu relacjami biznesowymi, jest także zaangażowana społecznie. Jako sponsor i partner wspiera wiele organizacji, klubów i drużyn z różnych dziedzin sportu. Westminster Polska od lutego jest sponsorem strefy VIP w Sercu Łodzi, obejmującej recepcję oraz przestrzenie VIP na I i II piętrze. Ponadto, logotyp Westminster Polska jest eksponowany na bandach LED, telebimach oraz w klubowych social mediach.

- Cieszę się, że współpraca z firmą Westminster rozwija się, a nasz partner korzysta z kolejnych okazji do promocji i chce pozycjonować swoje logo w Sercu Łodzi i wśród kibiców Widzewa Łódź. Nasze relacje układają się bardzo dobrze, a przy okazji meczu z Odrą Opole efektem tej współpracy będzie przekazanie środków finansowych na rzecz ofiar agresji na Ukrainę. Przy tej okazji dziękuję zarządowi firmy Westminster za zaangażowanie i gratuluję zwycięstwa w naszej aukcji - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

- Ukraina to nasz sąsiad, przyjaciel i partner w interesach. Szczególnie bliski jest nam Kijów - miasto, z którym od wielu lat współpracujemy i które odwiedzaliśmy wielokrotnie. Głęboko dotyka nas dzisiejsza codzienność nie tylko Kijowa, ale całego kraju. Solidaryzujemy się z obywatelami Ukrainy, jako firma czujemy się w obowiązku nieść pomoc osobom dotkniętym tą przerażającą przemocą i wspierać ich w każdy możliwy sposób. Dlatego bez wahania przystąpiliśmy do inicjatywy Widzewa. W tym newralgicznym czasie warto przekładać medialność na dobre uczynki - mówi Marian Ziburske, właściciel Grupy Westminster.

W trakcie spotkania z Odrą Opole materiały reklamowe sponsora będą emitowane na bandach LED, telebimach stadionowych oraz w formie komunikatów spikera. Marka Westminster Polska będzie promowana również w oficjalnych klubowych mediach i social mediach Klubu z al. Piłsudskiego.

Oferta Sponsora Meczu została przygotowana jako jeden z elementów kampanii "Zawsze w 13" skierowanej do biznesu - niezbędnego w budowie stabilnych podstaw organizacyjnych i długoterminowym rozwoju Klubu, a tym razem doskonałe sprawdziła się jako akcja charytatywna w kontekście pomocy Ukrainie.