Aktualności - Biznes

Westminster Polska nowym sponsorem Widzewa Łódź

Westminster Polska - spółka inwestycyjna zajmująca się pozyskiwaniem nieruchomości pod wynajem długoterminowy - została nowym sponsorem Widzewa Łódź. Będzie ona obecna przede wszystkim w strefie VIP stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

Westminster Polska stanowi część grupy Westminster, niemieckiej firmy zarządzanej w stylu Family Office. Właścicielem grupy jest Marian Ziburske, biznesmen o polskich korzeniach, który w 2017 roku wraz z rodziną przeniósł się na stałe do Polski i rozpoczął działalność na krajowym rynku. Od tamtej pory Westminster Polska konsekwentnie buduje portfel nieruchomości, zachowując przy tym normy etyczne i wysoką dbałość o środowisko naturalne.

Firma została właśnie nowym sponsorem Widzewa Łódź - będzie obecna przede wszystkim w strefie VIP stadionu przy al. Piłsudskiego 138 (recepcja, przestrzenie VIP na I i II piętrze). Jej logotyp będzie eksponowany na bandach led, w telewizji stadionowej oraz klubowych social mediach.

- Jak wielokrotnie podkreślałem, cały czas poszukujemy kolejnych możliwości komercjalizacji i sponsoringu stadionu przy al. Piłsudskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów, przygotowaliśmy ofertę Sponsora Strefy VIP. Skorzystała z niej firma Westminster - kolejne nowe przedsiębiorstwo, które zdecydowało się związać z Widzewem. Będzie ona obecna w Sercu Łodzi począwszy od pierwszego meczu rundy wiosennej sezonu 2021/2022. Wspólnie planujemy m.in. organizację wydarzeń dla członków Widzewskiego Klubu Biznesu - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

Podstawą koncepcji biznesowej Westminster Polska jest pozyskiwanie lokali mieszkalnych i komercyjnych, głównie średniej wielkości portfeli mieszkaniowych, m.in. budynków z tzw. wielkiej płyty, starych i nowych kamienic. Firma podnosi ich wartość rynkową, rozwija je i długotrwale utrzymuje w swoich zasobach, trwale redukując liczbę pustostanów i przyczyniając się tym samym do poprawy warunków życia w danym miejscu. Firma Westminster charakteryzuje się pełnymi sukcesu relacjami biznesowymi, jest także zaangażowana społecznie. Jako sponsor i partner wspiera wiele organizacji, klubów i drużyn z różnych dziedzin sportu.

- Drużyna Widzewa jest szczególna dla naszej firmy, niektórzy pracownicy Westminster są jej oddanymi fanami od wielu lat. Wierzymy w świetlaną przyszłość dla Klubu, dlatego chcemy wspomóc jego komercyjny rozwój. Łódź jest również miejscem o dużym potencjale inwestycyjnym, dlatego biorąc pod uwagę prowadzone obecnie i planowane przez nas działania biznesowe w Łodzi, uważamy ten moment za idealny na współpracę - mówi Iwona Dziobek, Marketing Manager Westminster Polska.

Więcej informacji o działalności nowego sponsora znaleźć można na stronie internetowej https://westminster.de/pl/ i na jej profilu na Facebooku.