Weron.pl Partnerem Medycznym Widzewa Łódź

Do grona partnerów Widzewa Łódź dołączyła firma Weron, specjalizująca się w suplementacji sportowej i odnowie biologicznej. Współpraca ta jest kolejnym krokiem w profesjonalizacji działań Klubu, rozwoju zaplecza fizjoterapeutycznego i wsparcia dla zawodników.

Weron dołącza do grona firm współpracujących z Widzewem Łódź jako Partner Medyczny. Będzie zaopatrywać Klub w urządzenia do rehabilitacji i fizykoterapii, jak również akcesoria i zaopatrzenie fizjoterapeutyczne (m.in. tapy oraz lecznicze maści do masażu sportowego). Firma będzie również dostawcą profesjonalnych suplementów sportowych, które wyróżniają się wysoką jakością substratów i czystością antydopingową.

Dodatkowo, należąca do portfolio firmy Weron marka Therabody otrzyma tytuł „Partnera w regeneracji”. Therabody jest producentem kompleksowych rozwiązań do naturalnego przyspieszania procesów odnowy biologicznej. Zawodnicy będą mogli skorzystać z nowoczesnych terapii, które będą pozytywnie wpływać na ich dyspozycję, poprawią wyniki w trakcie treningów i co najważniejsze - meczów. Otrzymają m.in. dostęp do terapii perkusywnej przy pomocy elektrycznych masażerów Theragun oraz kompresji pneumatycznej RecoveryAir.

- Współpraca Weron.pl z Widzewem jest dla mnie powodem do dumy. Przyświeca nam wspólny cel, jakim jest profesjonalizacja sportu poprzez zapewnienie zawodnikom nowoczesnych metod regeneracji i rehabilitacji oraz wiedzy, jak korzystać z suplementacji. Wierzę, że nasza kooperacja pomoże zdobyć Widzewowi upragniony awans do ekstraklasy. Sukces jest sportem drużynowym - aby osiągać wyniki, potrzebna jest współpraca zespołu, wsparcie i społeczność, dla której warto walczyć o wynik. Widzew Łódź ma to wszystko i jeszcze więcej - mówi Bartosz Weron, właściciel firmy Weron.pl.

- Historia współpracy Widzewa Łódź i firmy Weron sięga już ponad 13 lat. Stąd cieszę się, że jako Partner Medyczny będziemy wspierać zespół fizjoterapeutów I drużyny w ich codziennej pracy. Będziemy też czynnie wspomagać sztab medyczny systematycznymi szkoleniami z zakresu odnowy biologicznej, która ma bezpośrednie przełożenie na poziom sportowy zawodników. Niewątpliwie jest to odpowiedzialność, ale mierzymy się z tym już od wielu lat na najwyższym szczeblu sportowym - od tenisa po piłkę nożną. Wiem, że proponowane przez nas rozwiązania pomogą zadbać nie tylko o zdrowie zawodników, ale również pozytywnie wpłyną na ich wyniki sportowe, a to z kolei dostarczy kibicom niezapomnianych emocji. Wspólnie z Widzewem patrzymy w przyszłość i wierzymy, że upragniony awans jest w zasięgu ręki - dodał Bartosz Weron.

Weron od lat wspiera sportowców, kluby i federacje, wyszukując dla nich rozwiązania mające na celu poprawę wyników sportowych, prewencję kontuzji oraz przyspieszenie czasu regeneracji i rehabilitacji. Firma ściśle współpracuje również z fizjoterapeutami i sztabami medycznymi. Specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu profesjonalnej regeneracji, akcesoriów fizjoterapeutycznych, urządzeń fizykoterapii, rehabilitacji oraz produktów profesjonalnej suplementacji. Weron.pl sprowadził na polski rynek takie marki, jak:

• Game Ready - urządzenia do kriokompresji, które skracają czas kontuzji, jak i rekonwalescencji po operacjach ortopedycznych,

• Therabody - urządzenie przyspieszające naturalne procesy regeneracyjne, niezastąpione zarówno w sporcie, jak i życiu codziennym,

• Incrediwear - innowacyjna bielizna i odzież regeneracyjna,

• NamedSport - odżywki i suplementy sportowe z najwyższej jakości certyfikowanych substratów, wyróżniające się czystością antydopingową i prestiżową certyfikacją Informed Sport,

• Beet It Active - naturalny wyciąg z buraka ze zwiększoną dawką azotanów, która korzystnie wpływa na możliwości wydolnościowe organizmu,

• Active Edge - wyciąg z wiśni Montmorency, która dzięki dużej zawartości przeciwutleniaczy przyspiesza regenerację, korzystnie wpływa na stawy oraz jakość snu,

• Sixtus Italia - włoska marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości taśm kinezjologicznych, tape’ów sztywnych i innych akcesoriów do fizjoterapii.

W ofercie Weron.pl znaleźć można również wiele innych rozwiązań, jak profesjonalne maści i olejki do masażu sportowego, taśmy kinezjologiczne, tapy biomechaniczne, baseny do terapii zimnem i terapii kontrastowej, stabilizatory, ochraniacze, urządzeń do terapii Tecar oraz inne.