Aktualności - Biznes

Ważne spotkanie Widzewskiego Klubu Biznesu

W minionym tygodniu przedstawiciele władz i właściciela klubu spotkali ze środowiskiem biznesowym skupionym wokół Widzewa.

Spotkanie, które odbyło się w Restauracji "W Sercu Łodzi", było inauguracją cyklu, zaplanowanego na cały obecny sezon. Pierwsza jego odsłona odbyła się w formie panelu dyskusyjnego. Prelegentami w ramach poszczególnych bloków tematycznych byli prezes zarządu Widzew Łódź SA Martyna Pajączek, przewodniczący Rady Nadzorczej Widzew Łódź SA Leszek Bohdanowicz, członek zarządu Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź Michał Musierowicz i współwłaściciel ZCB Owczary, sponsora głównego Widzewa, Rafał Stępień. Całą dyskusję moderował z kolei Marcin Tarociński.

Wśród omawianych tematów znalazły się: obecna kondycja organizacyjna i sportowa klubu, plany rozwojowe i strategia funkcjonowania Widzewa, ale też obchody 110-lecia klubu, które przypada na 2020 rok. Uczestnicy spotkania mieli świadomość jego dużego znaczenia dla dalszej współpracy klubu ze środowiskiem biznesowym, pełniącym bardzo ważną rolę w procesie odbudowy Widzewa.

- Cieszę się, że doszło do tego spotkania. Dostrzegam olbrzymi potencjał w zaangażowaniu przedstawicieli biznesu w budowie profesjonalnego klubu na silnych fundamentach. Rozmowy, które miały miejsce na ostatnim spotkaniu Widzewskiego Klubu Biznesu, potwierdzają, że możemy czerpać garściami z pomysłów i możliwości tych ludzi, którym leży na sercu dobro Widzewa i chcą pomóc mu w drodze do sukcesu. Sami wiedzą jak go osiągać w swoich branżach, więc na pewno warto z nimi współpracować i angażować ich w konsolidację widzewskiej społeczności - przyznaje prezes Martyna Pajączek.

Spotkania Widzewskiego Klubu Biznesu odbywać się będą cyklicznie, a ich forma i tematyka będą się zmieniać. Niezmiennie będzie to jednak platforma, która służyć ma integracji środowiska biznesowego wokół klubu i rozwojowi całego Widzewa.