Aktualności - Biznes

W poniedziałek konferencja prasowa dotycząca współpracy z OSK "Tylko Widzew"

29 kwietnia na stadionie Widzewa odbędzie się specjalne spotkanie z mediami, na którym omawiana będzie dalsza współpraca z OSK "Tylko Widzew" i marką WOWP.

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy, czyli w skrócie WOWP, to nie tylko inicjatywa fanów zrzeszonych w ramach Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Widzew", wspierająca odbudowę klubu. To również marka, która od ponad roku jest sponsorem strategicznym tworzonej od podstaw Akademii Widzewa.

W związku z zaangażowaniem OSK "Tylko Widzew" w budowę profesjonalnej akademii piłkarskiej i planami dynamicznego jej rozwoju w poniedziałek 29 kwietnia o godzinie 11:00 odbędzie się specjalna konferencja prasowa. Udział w niej wezmą przedstawiciele OSK "Tylko Widzew" oraz zarządu Widzew Łódź SA, a jej tematem będzie podsumowanie dotychczasowej współpracy oraz plany odnośnie jej przyszłości. Poruszone zostaną również tak istotne tematy, jak skala zaangażowania finansowego sponsora strategicznego i przeznaczenie przekazywanych przez niego środków.

Konferencja prasowa odbędzie się w sali konferencyjnej stadionu przy al. Piłsudskiego 138 (wejście nr 6 na stadion - od strony ul. Tunelowej). Transmisję na żywo z tego wydarzenia przeprowadzi WidzewTV.