Aktualności - Biznes

UN1F1ED² Global Packaging Group w Widzewskim Klubie Biznesu

Firma UN1F1ED² Global Packaging Group - prężnie rozwijający się producent i dystrybutor opakowań wywodzący się z USA - dołączyła do Widzewskiego Klubu Biznesu.

Oferta Widzewskiego Klubu Biznesu skierowana jest do firm, które chcą bardziej zaangażować się we wsparcie Widzewa Łódź w jego powrocie do ekstraklasy. Członkowie WKB mają m.in. możliwość oglądania meczów Widzewa z najlepszych miejsc zlokalizowanych na trybunie A stadionu przy al. Piłsudskiego, dostęp do strefy cateringu, otrzymują także dopasowany do ich potrzeb pakiet reklamowy. Klub regularnie umożliwia firmom skupionym w WKB nawiązywanie i zacieśnianie relacji w nieformalnej atmosferze - dla członków WKB zorganizowano m.in. wspólne wyjazdy na mecze reprezentacji Polski, turnieje halowe w piłkę nożną, zwiedzanie stadionu oraz śniadania biznesowe.

Do grona firm skupionych w WKB dołączył właśnie UN1F1ED² Global Packaging Group - prężnie rozwijający się producent i dystrybutor opakowań wywodzący się z USA.

- Obecność w ramach Widzewskiego Klubu Biznesu daje wszystkim jego członkom, bez względu na liczbę zatrudnionych pracowników albo skalę prowadzenia działalności, wiele korzyści. Pozwala zwiększyć rozpoznawalność marki wśród kibiców, wypromować swoje usługi i produkty, jak również daje możliwość nawiązywania nowych kontaktów. Są to czynniki, które przyciągają do Klubu firmy zaineresowane współpracą, czego dowodem kolejny nowy partner w WKB - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

- Działamy na terenie Łodzi w dzielnicy Widzew już od kilku lat i cieszymy się, że możemy wspierać rozwój lokalnego Klubu. Sport, jakim jest piłka nożna, wspaniale wpisuje się w filozofię współpracy i działania dla osiągnięcia wspólnego sukcesu, która i nam jest bliska. Chcemy być częścią lokalnej społeczności, dlatego cieszymy się, że możemy dołączyć do Widzewskiego Klubu Biznesu - mówi Adam Lipski, dyrektor operacyjny UN1F1ED² Global Packaging Group

UN1F1ED² Global Packaging Group projektuje, testuje, produkuje oraz magazynuje opakowania zgodnie z potrzebami klientów. Obsługuje rynki europejskie (Irlandia, Polska, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Holandia i Czechy) i amerykański poprzez sieć oddziałów i partnerstwa strategiczne utworzone w Wielkiej Brytanii, Holandii, Turcji, Chinach, Meksyku i Polsce. Od kilku lat firma jest obecna także w Łodzi. Współpracuje z klientami z takich branż, jak farmaceutyczna, urządzenia medyczne, elektronika i motoryzacja. Nadzoruje i wspiera wszystkie aspekty wymagań dotyczących opakowań, dzięki czemu klienci mogą się skoncentrować na swojej podstawowej działalności.