Aktualności - Biznes

Trzecia edycja Turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu przed nami

W sobotę 23 listopada w hali Anilany w Łodzi zorganizowany zostanie III Turniej Widzewskiego Klubu Biznesu. Dwie poprzednie odsłony rozgrywek przysporzyły uczestnikom wiele pozytywnych emocji.

Dotychczas zorganizowane zostały dwie edycje turnieju - jesienna, w Hali Anilany (listopad 2018) i wiosenna, na boisku ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego w Łodzi (maj 2019). W najbliższą sobotę reprezentacje firm zrzeszonych w ramach Widzewskiego Klubu Biznesu ponownie spotkają się w hali zlokalizowanej przy ul. Sobolowej 1, w niedalekim sąsiedztwie stadionu Widzewa.

Tym razem o puchar powalczy osiem zespołów, w tym przedstawiciele sponsora strategicznego klubu firmy Murapol SA i sponsora głównego - ZCB Owczary. Widzew Łódź reprezentowany będzie przez pracowników klubu, a w stawce znalazł się również zespół oldboyów czerwono-biało-czerwonych.

Turnieje piłkarskie Widzewskiego Klubu Biznesu to okazja nie tylko do sprawdzenia swoich umiejętności piłkarskich, ale też do nawiązywania relacji towarzyskich i biznesowych. Dlatego do Hali Anilany zapraszamy wszystkich kibiców i przedstawicieli widzewskiego środowiska biznesowego, którzy lubią prawdziwe emocje sportowe i chcą brać aktywny udział w integracji widzewskiej rodziny.

Zmagania piłkarskie w sobotę 23 listopada rozpoczną się o godzinie 9:00. Wstęp na trybuny jest wolny.

***

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).