Aktualności - Biznes

Transmisja meczu z Olimpią Elbląg w WidzewTV

Klubowa telewizja przeprowadzi na żywo transmisję wideo w meczu 4. Kolejki rozgrywek II ligi pomiędzy Olimpią Elbląg i Widzewem Łódź.

W sobotę łodzian podejmować będzie aktualny lider tabeli. Olimpia Elbląg zdobyła w dotychczasowych trzech meczach siedem punktów, notując bilans bramkowy 7:1. W poprzedniej kolejce najbliższy rywal Widzewa pokonał na wyjeździe Elanę Toruń 2:0, potwierdzając dobrą formę na starcie sezonu. Jedno oczko mniej w dotychczasowych spotkaniach zgromadzili czerwono-biało-czerwoni, którzy do Elbląga pojadą po zwycięstwie 2:0 z Błękitnymi Stargard.

Oba zespoły mają za sobą udane występy i w sobotę zrobią wszystko, żeby podtrzymać korzystną passę. Emocji w starciu Olimpii z Widzewem nie powinno więc zabraknąć, dlatego zachęcamy kibiców, którzy nie mogą wybrać się na mecz, do oglądania go na żywo w WidzewTV. Pierwszy gwizdek spotkania zabrzmi o godz. 19:00. Mecz skomentują Dariusz Postolski i Arkadiusz Stolarek. Wcześniej, ok. godz. 18:30, rozpocznie się studio przedmeczowe, w którym nie zabraknie ciekawostek, analiz i komentarzy.

Dostęp do transmisji można uzyskać na stronie -> https://tv.widzew.com/najblizsze-transmisje.

***

Widzew Łódź - Olimpia Elbląg / sobota 17 sierpnia 2019 r., godz. 19:00 (WYKUP DOSTĘP)