Aktualności - Biznes

Toyota Łódź Auto Podlasie zostaje z Widzewem

Firma Toyota Łódź Auto Podlasie przedłużyła współpracę sponsorską z Widzewem do końca sezonu 2019/2020.

Toyota Łódź Auto Podlasie dołączyła do grona partnerów Widzewa rok temu. Teraz zdecydowała się na przedłużenie współpracy, z jednoczesnym zwiększeniem swojego zaangażowania w odbudowę klubu. - Dotychczasowa współpraca między naszą firmą a Widzewem układała się bez zarzutu. Jesteśmy pewni, że klub znajduje się na dobrej drodze do odzyskania należnego mu miejsca w polskiej piłce. Chcemy być częścią tego procesu - powiedział Paweł Sławiński, dyrektor marketingu Toyota Łódź.

Firma w sezonie 2019/2020 będzie obecna na banerach reklamowych, w mediach społecznościowych, a także w strefie VIP na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. - Jestem przekonana, że nasza współpraca będzie nadal nieść obu stronom wymierne korzyści. Widzew ciągle może liczyć na wsparcie solidnego partnera, Toyota ma możliwość budowania rozpoznawalności swojej marki wśród naszych fanów - dodała Martyna Pajączek, prezes Widzewa.

Łódzki oddział Toyoty powstał w 2010 r. Firma zajmuje się sprzedażą samochodów nowych, używanych oraz szeroko pojętą obsługą posprzedażową - zaczynając od obsługi serwisowej, a kończąc na sprzedaży części oraz naprawach blacharsko-lakierniczych. Więcej o partnerze Widzewa dowiedzieć się można na stronie internetowej http://www.toyota-lodz.com.pl oraz profilu https://www.facebook.com/Toyota.Lodz/ na Facebooku.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).