Aktualności - Biznes

Totolotek Puchar Polski: Wszystkie bilety na mecz z Legią sprzedane!

Błyskawicznie rozeszły się ostatnie wejściówki na mecz 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski, w którym w Sercu Łodzi Widzew zmierzy się z Legią Warszawa.

Otwarta sprzedaż uruchomiona została w piątek 25 października 2019 roku o godzinie 19:10. W puli znalazło się niespełna siedemset wejściówek, które mimo problemów z obciążeniem serwera zarezerwowane zostały w zaledie dziesięć minut. Połowa tego czasu wystarczyła, by ponad trzy tysiące osób zainteresowanych nabyciem biletów, wprowadziło do systemu swoje dane (ostatecznie aż 4 tysiące osób zgłosiło zapotrzebowanie na 20 tysięcy wejściówek!). Obecnie nie ma już wolnych miejsc do wybrania, czyli wszystkie są zarezerwowane albo znajdują się w koszyku zakupowym. Jeśli więc nikt z nich nie zrezygnuje lub nie opłaci rezerwacji to nie będzie już żadnych biletów.

W związku z tym spotkanie, które transmitować będzie również telewizja Polsat, na stadionie na żywo obejrzy maksymalna możliwa liczba kibiców. Fani wypełnią po brzegi wszystkie sektory za wyjątkiem buforowych, oddzielających trybunę przeznaczoną dla kibiców gości od reszty stadionu.

Spotkanie Widzewa Łódź z Legią Warszawa w ramach 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski odbędzie się w środę 30 października o godzinie 20:30 na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Czerwono-biało-czerwoni spróbują pokonać kolejnego rywala z najwyższej klasy rozgrywkowej po tym, jak w poprzedniej rundzie rozgrywek wygrali ze Śląskiem Wrocław 2:0. Siódma obecnie w tabeli PKO Ekstraklasy Legia w drodze do Serca Łodzi ograła z kolei na wyjeździe Puszczę Niepołomice w takim samym stosunku.

***

Widzew Łódź - Legia Warszawa / środa 30 października 2019 roku, godz. 20:30