Tier Investment Przyjacielem Akademii Widzewa

Do grona Przyjaciół Akademii Widzewa dołączyła firma Tier Investment - podmiot zarządzający funduszami Private Equity oraz Private Debt, które dostarczają kapitał i strategiczne zasoby spółkom portfelowym realizującym nieszablonowe projekty inwestycyjne.

Na mocy zawartego porozumienia, firma Tier Investment będzie promowana w komunikatach spikera podczas meczów pierwszej drużyny Widzewa, a jej spoty będą emitowane na telebimach stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Dodatkowo, marka Tier Investment będzie promowana na stronie oficjalnej Widzewa Łódź, jak również w kanałach social media Klubu oraz Akademii.

- Mijający rok był bardzo owocny pod względem rozbudowy drabinki sponsorskiej w Akademii Widzewa. Bardzo nas cieszy, że do grona firm wspierających Akademię dołączyła kolejna marka. To dowód na to, że nasza wytężona praca z ostatnich miesięcy przynosi efekty. Akademia zyskuje coraz stabilniejsze podstawy funkcjonowania i może jeszcze bardziej doskonalić jakość szkolenia kolejnych pokoleń piłkarzy, którzy - mamy nadzieję - już wkrótce będą zasilać również pierwszy zespół - powiedział Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

- Spółkę Tier Investment S.A. tworzą przede wszystkim ludzie oraz szczere relacje. W Akademii Widzewa Łódź dostrzegliśmy wyjątkową wolę walki, zdyscyplinowanie i systematyczne podejście do zadań. Wszystkie te cechy przybliżyły nasze zespoły do siebie i dały spojrzenie na nieprzeciętną współpracę. Sama Łódź jest dla nas miastem niezwykle ważnym przez realizację na tym terenie jednego z naszych flagowych projektów - ekologicznego osiedla domów "Aleja Drzew". Wsparcie dla lokalnej kultury i sportu w Łodzi, uczestniczenie w ich rozwoju, jest dla nas doskonałą okazją do pogłębiania więzi między Tier Investment S.A. a miastem Łódź - powiedział Kamil Bilecki, prezes Tier Investment S.A.

Tier Investment to podmiot zarządzający funduszami Private Equity oraz Private Debt, które dostarczają kapitał i strategiczne zasoby spółkom portfelowym z rynku nieruchomości. Firma daje możliwość inwestowania w różne klasy aktywów o zróżnicowanym stopniu ryzyka, zaś inwestorzy otrzymują wybór produktów odpowiednich dla siebie, z góry znając zakładaną stopę zwrotu z inwestycji. Klarowna konstrukcja ASI sprawia, że inwestorzy są w 100% beneficjentami majątku spółki. Fundusze funkcjonujące w strukturze Tier Investment podlegają wpisowi do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Więcej informacji o działalności firmy znaleźć można na stronie https://tierinvestment.pl/.