Tellbox Fajer wspiera Widzew bez względu na wszystko

Kolejny partner klubu zadeklarował pełne wywiązanie ze zobowiązań umownych, mimo przerwy w rozgrywkach i trudnej sytuacji ekonomicznej w kraju.

Problemy związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i wprowadzeniem stanu epidemii w całej Polsce generują coraz większe konsekwencje dla społeczeństwa. Zagrożone jest nie tylko zdrowie i życie, ale również funkcjonowanie gospodarki. Kolejne firmy mierzyć muszą się z ograniczeniami administracyjnymi zaburzającymi ich działalność. Z podobnymi trudnościami zmaga się również Widzew, który nie może kontynuować swojej podstawowej, sportowej działalności. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu kibiców, ale także partnerów biznesowych klub może jednak z nadzieją patrzeć w przyszłość.

Kolejne współpracujące z Widzewem firmy deklarują realizowanie świadczeń sponsorskich na niezmiennym poziomie, mimo że klub z al. Piłusdskiego 138, w czasie bez gry, nie może zrewanżować się tym samym. Wśród przedsiębiorstw, które zdecydowały się wywiązać ze wszystkich zobowiązań znalazł się Tellbox Fajer, który do widzewskiej rodziny dołączył w sierpniu 2019 roku. Został wówczas partnerem klubu, ale też jednym z gospodarzy strefy kibica organizowanej przy okazji meczów domowych czerwono-biało-czerwonych. Na stanowisku Tellbox Fajer można było nie tylko uzyskać informacje o sieci sprzedaży produktów i usług Canal+, ale także sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności i zdobyć atrakcyjne gadżety.

- Dla mnie od początku było jasne, że nie mogę zostawić Widzewa w potrzebie. Jestem przekonany, że wspólnie czeka nas jeszcze wiele wspaniałych chwil i pięknych zwycięstw. Ale żeby do tego doszło klub musi przetrwać trudny czas bez gry.  My radzimy sobie w tej sytuacji jak możemy, pracujemy zdalnie, a dla naszych klientów uruchomiliśmy specjalny numer telefonu 519 157 064. Teraz, w tym trudnym czasie, w naszej ofercie widzowie znajdą wiele pasjonujących filmów i seriali, które na pewno umilą im czas spędzany w domu - zaznacza właściciel firmy Tellbox Fajer Sylwester Kurnatowski, prowadzący punkty sprzedaży Canal+ w Łodzi, ale także w Pabianicach, Sieradzu czy Kaliszu. Więcej o ofercie firmy dowiedzieć można się na stronie: http://salon-canalplus.tv/.

Dziękujemy za tak ważne zwłaszcza w trudnych czasach wsparcia. Mamy jednocześnie nadzieję, że będziemy w stanie zapewnić zostającym z klubem na dobre i na złe partnerom odpowiednie warunki promocji i współpracy. #GRAMYRAZEMZBIZNESEM