Aktualności - Biznes

Strzelecka integracja Widzewskiego Klubu Biznesu

W czwartek (24 marca) odbyło się kolejne spotkanie członków Widzewskiego Klubu Biznesu - tym razem w strzelnicy C4 Guns przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Goście uczyli się obsługi broni i mogli spróbować strzelania do tarczy.

Widzew Łódź cały czas integruje skupione wokół Klubu środowisko biznesowe, organizując różnego rodzaju bardziej i mniej formalne spotkania, podczas których członkowie Widzewskiego Klubu Biznesu mogą nawiązywać relacje i rozmawiać o współpracy w sprzyjającej temu atmosferze. - W ostatnich miesiącach organizowaliśmy już dla członków WKB turniej halowy w piłkę nożną, przedpremierową wycieczkę po powstającym jeszcze łódzkim Orientarium, a zaledwie kilka tygodni temu jako pierwsi mogli obejrzeć odnowioną Lożę Klubową i branding wewnętrzny stadionu przy al. Piłsudskiego - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź.

Teraz Klub postanowił zaprosić partnerów w kolejne ciekawe miejsce, gdzie mogli spędzić czas w nieformalnej atmosferze i jeszcze bardziej się zintegrować. Miejscem tym była strzelnica 4 Guns przy al. Piłsudskiego w Łodzi. W spotkaniu wzięły udział 33 osoby reprezentujące firmy skupione w Widzewskim Klubie Biznesu. Najpierw uczestnicy zostali przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa i obsługi broni palnej, a następnie mogli sprawdzić swoją celność strzelając do tarczy.

Uczestnicy do dyspozycji mieli pistolet Glock 17 kaliber 9x19, pistolet maszynowy PM-63 Rak kaliber 9x18, pistolet maszynowy PM-98 Glauberyt kaliber 9x19, karabinki AK 47/74 i AR-15, a także rewolwer Ruger Alaskan kaliber 454 Casull. Nad bezpieczeństwem cały czas czuwał oczywiście instruktor.

- Mogę zapewnić, że nie jest to ostatnia tego typu inicjatywa Klubu, a nasi partnerzy mogą w najbliższym czasie spodziewać się kolejnych okazji do integracji i networkingu w gronie członków WKB - dodaje Michał Rydz.