Aktualności - Biznes

Spotkanie WKB w odnowionym wnętrzu loży klubowej

W środę 23 lutego zarząd Widzewa Łódź spotkał się z przedstawicielami Widzewskiego Klubu Biznesu w odnowionym wnętrzu loży klubowej na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Tematem spotkania było m.in. podsumowanie ostatnich zmian, które zaszły w Sercu Łodzi.

Zgodnie z hasłem #ZawszeW13, Widzew Łódź po raz kolejny dał członkom Widzewskiego Klubu Biznesu szansę na integrację i nawiązywanie kontaktów w luźniejszej, nieformalnej atmosferze. Tym razem spotkanie zarządu Klubu z członkami WKB odbyło się w odnowionym wnętrzu loży klubowej na trzecim piętrze stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

- Cieszę się, że po ciężkiej pracy całego zespołu, dzięki wsparciu sponsorów oraz życzliwości m.in. wiceprezydent Joanny Skrzydlewskiej i wiceprezydenta Adama Pustelnika udało się doprowadzić do tego, że stadion przy al. Piłsudskiego 138 jest coraz bardziej widzewski i jeszcze lepiej pełni funkcję sportowej wizytówki nie tylko Łodzi, ale i całego regionu - mówi Mateusz Dróżdż, prezes Widzew Łódź SA.

Jedynymi z pierwszych osób, które mogły obejrzeć odnowione wnętrza stadionu przy al. Piłsudskiego, byli członkowie Widzewskiego Klubu Biznesu. W spotkaniu z nimi wzięli udział prezes Mateusz Dróżdż, wiceprezes Michał Rydz, a także dr Karol Majewski, prezes firmy DiMedical - sponsora strategicznego łódzkiego Klubu, a jednocześnie sponsora brandingu zewnętrznego stadionu.

- W ostatnich miesiącach Serce Łodzi przeszło duże zmiany, zyskując jeszcze więcej widzewskiego charakteru. Mowa tu nie tylko o brandingu zewnętrznym, widocznym dla każdego łodzianina przejeżdżającego obok stadionu, ale również o brandingu wewnętrznym. Zmienił się tunel prowadzący bezpośrednio na boisko, korytarz przy szatni gości, jak również loża klubowa, która zyskała zupełnie nową aranżację, stając się miejscem przeznaczonym do organizacji biznesowych spotkań, a także wydarzeń o charakterze konferencyjnym oraz szkoleniowym - dodaje Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

Po spotkaniu Widzewskiego Klubu Biznesu odbyła się konferencja prasowa, w której udział wziął także udział Marek Kondraciuk, dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Łodzi.