Aktualności - Biznes

Spotkanie WKB na Torze Łódź

Za nami kolejne spotkanie Widzewskiego Klubu Biznesu. Tym razem członkowie WKB mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na Torze Łódź.

Kalendarz spotkań firm zrzeszonych w Widzewskim Klubie Biznesu jest tej wiosny wyjątkowo bogaty. Po spotkaniu na strzelnicy oraz wspólnym wyjeździe na mecz reprezentacji Polski, przyszedł czas na wyjątkowe wydarzenie na Torze Łódź.

W ramach umowy partnerskiej pomiędzy Klubem a Torem Łódź, członkowie WKB zyskali wyjątkowy pakiet motoryzacyjnych atrakcji. W pierwszej części spotkania odbyło się szkolenie z zakresu techniki jazdy w sytuacjach zmuszających kierowców do hamowania awaryjnego. Wiedza przekazana przez instruktorów okazała się niezwykle przydatna, a systematycznie wykonywane ćwiczenia pozwoliły nabrać członkom WKB bardzo cennego doświadczenia.

W drugiej części spotkania przyszedł czas na testy samochodów marki Hyundai zapewnionych przez Partnera Klubu firmę MK Centrum. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się w pełni elektryczny model Hyundai IONIQ 5.

Ostatni etap to dawka prawdziwie sportowych emocji oraz zastrzyk adrenaliny - członkowie WKB przystąpili do zawodów w jeździe na czas, a każdy z uczestników miał 3 okrążenia na to by uzyskać jak najlepszy wynik. Bezkonkurencyjny okazał się Maciej Czop z firmy Immergas, drugie miejsce zajął Patryk Stępień - przedstawiciel ZCB Owczary, a podium uzupełnił Wojciech Dudkiewicz, reprezentujący Salvum Odszkodowania.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy!