Aktualności - Biznes

SM SYSTEM Sponsorem Meczu Widzewa Łódź z Miedzią Legnica

Kolejna firma zdecydowała się wesprzeć Widzew Łódź w roli Sponsora Meczu - nadchodzące spotkanie przeciwko Miedzi Legnica swoim patronatem objęła firma SM SYSTEM.

Oferta Sponsora Meczu została przygotowana jako jeden z elementów kampanii "Zawsze w 13" skierowanej do biznesu - niezbędnego w budowie stabilnych podstaw organizacyjnych i długoterminowym rozwoju klubu. Skorzystała z niej już firma DiMedical, która zdecydowała się wesprzeć Widzew jako Sponsor Strategiczny w 67. Derbach Łodzi.

Przy okazji hitowego starcia 16. kolejki Fortuna 1 Ligi Sponsorem Meczu Widzewa Łódź z Miedzią Legnica została firma SM System, specjalizująca się w branży HVAC. SM SYSTEM jest partnerem Widzewa od początku reaktywacji Klubu w 2015 r. Reklamy firmy były obecne już podczas meczów czerwono-biało-czerwonych rozgrywanych na obiekcie przy ul. Milionowej, a od otwarcia nowego stadionu przy al. Piłsudskiego 138 jest na nim obecna jako najemca jednej z lóż biznesowych.

Teraz współpraca SM SYSTEM z Klubem została rozszerzona. Piłkarze Widzewa wyjdą na boisko w dedykowanych koszulkach treningowych, a materiały reklamowe sponsora będą emitowane w trakcie meczu na bandach LED, telebimach stadionowych oraz w formie komunikatów spikera. Marka SM SYSTEM będzie promowana również w oficjalnych klubowych mediach i social mediach Klubu z al. Piłsudskiego.

SM SYSTEM oferuje kompleksowe usługi w zakresie doboru, montażu oraz serwisu systemów klimatyzacji, wentylacji, a także optymalizacji kosztów ogrzewania w oparciu o ekologiczne i bezobsługowe pompy ciepła. Oferta jest skierowana zarówno do odbiorców indywidualnych (domy, apartamenty), jak i do użytkowników obiektów komercyjnych, takich jak biura czy sklepy. W ofercie firmy znajdują się rozwiązania wiodących światowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła. Więcej informacji o działalności SM SYSTEM znaleźć można na stronie internetowej https://www.smsystem.pl/.