Aktualności - Biznes

Sklep internetowy Widzewa ponownie otwarty

Dzisiaj ponownie uruchomiony został sklep internetowy Widzewa. Znaleźć w nim można nowe produkty, ale też końcówki serii w bardzo atrakcyjnych cenach. Sklep będzie systematycznie rozwijany, a kolekcje coraz bogatsze.

Wstrzymanie internetowej sprzedaży w minionych tygodniach spowodowane było reorganizacją polityki magazynowej sklepu Widzewa. Z uwagi na niezbędne prace inwentaryzacyjne i systemowe konieczne było wyłączenie sklepu internetowego. Na kilka dni zamknięty został również sklep stacjonarny, ale w jego przypadku, po zmianach dotyczących aranżacji wnętrza i zamówieniu nowych produktów, sprzedaż została wznowiona w możliwie najszybszym terminie, żeby kibice mieli możliwość przy okazji meczów domowych Widzewa i wizyt w Sercu Łodzi nabyć klubowe pamiątki i gadżety.

Obecnie kibice w sklepie internetowym kupić mogą większość dostępnych w jego stacjonarnym odpowiedniku przedmiotów - a nawet więcej. Po wznowieniu sprzedaży w sklepie internetowym znalazła się bardzo ważna zakładka OUTLET, do której trafiać będą wszystkie przecenione końcówki kolekcji, w atrakcyjnych, dużo niższych cenach.

W sklepie już teraz dostępne są najnowsze kolekcje szalików, t-shirtów, bluz, ale także funkcjonalnych gadżetów. Klub pracuje nad rozwojem linii i wprowadzaniem całych spójnych kolekcji - chce też wprowadzić nowe standardy, opierając się na kilku kluczowych kolorach - czerwonym, bordowym, białym, szarym, granatowym oraz czarnym.

W przygotowaniu są zupełnie nowe kolekcje: męska, zarówno codzienna jak i meczowa, damska oraz dziecięca. W najbliższym czasie w sprzedaży pojawić powinny się również pakiety tematyczne, w tym przygotowane specjalnie pakiety na święta. W realizacji są nowe zamówienia, a na etapie projektów kolejne pomysły i wykonania. Dostrzegamy potrzeby kibiców i chcemy sprostać ich oczekiwaniom, dlatego zamierzamy regularnie, w każdym miesiącu, prezentować kolejne, zupełnie nowe produkty.

Przypominamy jednocześnie, że do końca listopada posiadacze karnetów na Widzew, którzy kupowali na swoje miejsce bilety na spotkanie Totolotek Pucharu Polski z Legią Warszawa, wykorzystać mogą specjalne bony zakupowe, które zapisane zostały na ich kartach karnetowych przy okazji nabywania wejściówek na mecz. Bon powinien mieć formę PESEL-NUMER karty, czyli przykładowo 10101963548-123456 gdzie 10101963548 jest numerem PESEL, a 123456 numerem karty karnetowej.

Zachęcamy do zakupów. Oferta oficjalnego sklepu Widzewa (stacjonarnego i internetowego) będzie się stale zmieniać i rozwijać. Specjalnie dla naszych kibiców przygotowywane będą kolekcje sezonowe i okazjonalne, które pozwolą w nowoczesny i stylowy sposób podkreślić wyjątkowość widzewskiej społeczności zjednoczonej wokół czterokrotnego piłkarskiego mistrza Polski.

Do zobaczenia w Sercu Łodzi i na https://sklep.widzew.com/, gdzie systematycznie będzie powiększać się nasza oferta.