Aktualności - Biznes

Salvum gra dalej z Widzewem!

Złoty Sponsor Widzewa Łódź, Salvum Odszkodowania, przedłużył umowę z klubem, poszerzając zakres wspólnych działań i zmieniając tytuł na Oficjalnego Sponsora.

Salvum Odszkodowania jest już dobrze znane kibicom Widzewa. Firma regularnie tworzy dedykowane promocje dla fanów naszej drużyny, którzy mogą liczyć na pomoc Salvum w otrzymaniu należnego odszkodowania. Specjaliści do spraw pozyskiwania odpowiednich rekompensat pomogą w przypadku szkód komunikacyjnych (zarówno z OC sprawcy, jak i AC), a także szkód osobowych, majątkowych, a nawet rolnych. Aktualną ofertę zawsze można znaleźć pod adresem: www.salvum-widzew.pl.

Firma Salvum dołączyła do grona partnerów Widzewa przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018. Dwa lata owocnej współpracy poskutkowały podpisaniem umowy na kolejny sezon.

- Chcemy jeszcze mocniej zżyć się z kibicami Widzewa. To dla nas bardzo ważne, ponieważ siedziba naszej firmy także znajduje się w województwie łódzkim, a stadion przy al. Piłsudskiego nie przypadkiem nazywany jest Sercem Łodzi. Wierzymy w sukces drużyny Widzewa, dlatego pragniemy dalej towarzyszyć klubowi i wspierać go w drodze po upragniony awans - mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes Salvum Odszkodowania.

Tytuł Oficjalnego Sponsora Widzewa Łódź oznacza poszerzenie dotychczasowych świadczeń stadionowych. Logo Salvum, poza bandami przy murawie, już teraz znajduje się również na banerach umieszczonych na koronie stadionu. Ważną częścią umowy jest obecność logotypu firmy na koszulkach piłkarzy, w których widzewiacy występować będą do końca sezonu.

- Dziękujemy za zaufanie i chęć współtworzenia w coraz większym wymiarze przyszłości Widzewa. Cieszymy się, że kolejny ważny partner nie tylko zostaje z nami na kolejny sezon, ale też zdecydował się zwiększyć zaangażowanie w klub - przyznaje Martyna Pajączek, prezes Widzew Łódź SA.