Aktualności - Biznes

RTV EURO AGD nowym partnerem Widzewa Łódź

Nowym partnerem Widzewa Łódź została firma RTV EURO AGD, jedna z największych na polskim rynku sieci sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Dodatkowo w ramach współpracy, kibicom Widzewa robiącym zakupy w sklepach sieci zostaną zaoferowane specjalne promocje lojalnościowe.

RTV EURO AGD to lider sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego w Polsce. Oprócz tego zapewnia dodatkowe usługi, takie jak transport na terenie całego kraju, podłączanie zakupionego sprzętu, zakupy na raty oraz specjalistyczna obsługa firm.

Jako nowy partner Widzewa Łódź, firma RTV EURO AGD będzie reklamowana podczas meczów rozgrywanych w Sercu Łodzi na bandach led oraz w strefach VIP. Firma będzie obecna również w oficjalnych mediach społecznościowych Klubu.

- RTV EURO AGD to marka doskonale znana w całym kraju i bardzo cieszy nas to, że dołącza do grona partnerów Klubu. Jesteśmy przekonani, że współpraca będzie owocna nie tylko dla firmy RTV EURO AGD i dla Widzewa, ale także dla naszych kibiców. Wraz z nowym partnerem pracujemy już nad zasadami specjalnych promocji lojalnościowych, z których będą mogli korzystać fani Widzewa Łódź robiący zakupy w całej sieci. O szczegółach będziemy wkrótce informować, a już teraz zachęcamy do wizyt w sklepach naszego nowego partnera, w tym w sklepie zlokalizowanym w centrum handlowym Tulipan, nieopodal stadionu przy al. Piłsudskiego - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

***

RTV EURO AGD jest pierwszą polską firmą działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Od lat sprzedaje najwięcej produktów RTV i AGD w Polsce, starając się zapewnić klientom szeroką ofertę sprzętu wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach, wspartą fachową obsługą oraz poradą. Sieć prowadzi sprzedaż w sklepach stacjonarnych zlokalizowanych w całym kraju, przez telefon oraz poprzez stronę https://www.euro.com.pl/. Potwierdzeniem rozwoju firmy są także wyróżnienia przyznane przez niezależne organizacje, takie jak Premium Brand - Marka Wysokiej Reputacji 2017, Gwiazda Jakości Obsługi 2017, Solidny Pracodawca 2016 oraz Najlepszy Sklep Internetowy 2015 w kategorii "elektronika".