Aktualności - Biznes

Profilaktyka i Zdrowie kolejny sezon z Widzewem Łódź

Firma NZOZ Profilaktyka i Zdrowie w sezonie 2021/2022 nadal będzie partnerem medycznym Widzewa Łódź, dbając m.in. o bezpieczeństwo kibiców podczas spotkań domowych rozgrywanych na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

Profilaktyka i Zdrowie wspiera Widzew Łódź od 2015 r. od czasów reaktywacji. Jeszcze na stadionie SMS-u Łódź, na którym drużyna walczyła o awans z IV do III ligi, firma zapewniała opiekę medyczną zawodnikom i kibicom. Także na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego Profilaktyka i Zdrowie zabezpiecza obsługę ratowniczą i karetkę pogotowia, dzięki czemu kibice są pod stałą opieką i w razie potrzeby mogą liczyć na pomoc obecnych w Sercu Łodzi ratowników medycznych.

Profilaktyka i Zdrowie niejednokrotnie zabezpieczała medycznie także inne wydarzenia organizowane przez Klub, m.in. Widzewski Turniej Bokserski, Turniej Widzewskiego Klubu Biznesu czy Widzewski Dzień Dziecka.

Współpraca Widzewa Łódź z firmą Profilaktyka i Zdrowie będzie kontynuowana w sezonie 2021/2022. - Dzięki obecności firmy Profilaktyka i Zdrowie na stadionie przy al. Piłsudskiego mamy pewność, że nad zdrowiem zarówno zawodników, jak i kibiców czuwają profesjonaliści najwyższej klasy. To dla nas bardzo istotne, szczególnie w wymagających czasach pandemii koronawirusa - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź.

***

Profilaktyka i Zdrowie powstała w Łodzi w 2000 roku. Od tego czasu zajmuje się kompleksową i profesjonalną opieką profilaktyczną zakładów pracy z zakresu medycyny pracy, wykonując m.in. badania wstępne, okresowe i kontrolne. Firma dysponuje trzema placówkami na terenie Łodzi, w których świadczony jest szeroki zakres konsultacji lekarskich oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych.

Profilaktyka i Zdrowie to również zespół doświadczonych lekarzy medycyny pracy i lekarzy specjalistów posiadających najwyższe kwalifikacje naukowe. Firma stawia na nieustanne podnoszenie jakości swoich usług oraz poszerzanie zakresu opieki profilaktycznej. Swoim klientom i pacjentom oferuje nie tylko pełen profesjonalizm, ale także pełne życzliwości i troski podejście.

Więcej informacji o firmie znaleźć można na stronie http://profilaktykaizdrowie.pl/.