Aktualności - Biznes

PROCAD partnerem Akademii Widzewa

Współpracująca od dawna z klubem firma inżynierska wesprze finansowo widzewską młodzież.

Firma PROCAD z Koluszek jako jedna z pierwszych zdecydowała się wspierać Widzew w odbudowie. Partnerem klubu została w marcu 2017 roku, kiedy Widzew występował jeszcze na boiskach III ligi. - Było to dla nas czymś zupełnie naturalnym. Koluszki to miasto Widzewa. Także ja, mój wspólnik oraz wielu naszych pracowników od lat kibicujemy Widzewowi - przyznał rok temu, przy okazji parafowania kolejnej umowy, prezes firmy, Marcin Sobociński.

W 2020 roku zmienił się profil zaangażowania PROCAD w klub z Al. Piłsudskiego 138. Została ona bowiem oficjalnym partnerem Akademii Widzewa i poprzez wsparcie finansowe inwestować będzie w jej rozwój.

- Cieszę się, że systematycznie rośnie grono partnerów Akademii Widzewa. To dla nas ważny sygnał i wyraz zaufania. Zależy nam na tym, żeby współtworzyć środowisko widzewskie - nie tylko wokół samej Akademii, ale też całego klubu, którego jesteśmy integralną częścią. Budowanie relacji, również biznesowych, to ważny element tego procesu - przyznaje Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

- Marcin Sobociński i Przemysław Budziewski z firmy PROCAD to ludzie, którym wybitnie leży na sercu los widzewskiej młodzieży, zwłaszcza że ich dzieci też trenują piłkę nożną. Kto wie, może kiedyś zasilą nawet szeregi Widzewa? Jesteśmy przekonani, że podpisanie nowej umowy z firmą PROCAD sprawi, że pojawią się kolejne podmioty chcące wesprzeć Akademię - podkreśla Łukasz Kolecki, kierownik ds. sprzedaży. 

PROCAD to nowoczesna firma inżynierska obecna od 2006 r. na rynku elektroenergetyki, telekomunikacji i branży sanitarnej. Oferuje najwyższą jakość usług projektowych, korzystając ze specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Ciągły rozwój i inwestowanie w kapitał ludzki spowodowały, że ogromny postęp techniczny, jaki dokonał się w ostatnich latach w dziedzinie elektroenergetyki i telekomunikacji nie zaskoczył firmy, stwarzając jednocześnie możliwość rozwoju w dziedzinie usług wykonawczych. Zdobyte doświadczenie, ambicja i ciągle rosnący profesjonalizm pracowników budują sukces i prestiż firmy.

***

Zainteresowane współpracą firmy zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 501 739 282) lub mailowego (lukasz.kolecki@widzew.com).