Aktualności - Biznes

Mimo kryzysu drukarnia Oltom wspiera Widzew Łódź

W trudnym momencie dla klubu ważna jest solidarność wszystkich środowisk. Wspaniały przykład w obliczu kryzysu daje firma Oltom, która jako pierwsza zadeklarowała pełne wsparcie Widzewa bez względu na okoliczności.

Firma Oltom dołączyła w obecnym sezonie do grona sposnorów Widzewa. W związku z odwołaniem przez Wydział Gier PZPN rozgrywek ligowych do końca kwietnia z powodu epidemii koronawirusa, klub nie może jednak realizować przysługujących partnerowi świadczeń umownych. - Pomimo braku możliwości wykonania usługi wobec naszej firmy, dalej jesteśmy gotowi za nią zapłacić. Z klubem współpracuję pierwszy sezon i zamierzam podtrzymać wsparcie dla niego w tych trudnych czasach - powiedział Tomasz Korościk,właściciel firmy. 

Należy pamiętać, że Drukarnia Oltom również boryka się z własnymi problemami, jednak w obliczu kryzysu wspiera Widzew Łódź. - Nasza drukarnia posiada kilka specjalności. Jedną z głównych jest druk marketingowy, gdzie notujemy obecnie bardzo duże straty, bo nie odbywają się targi, a handlowcy nie potrzebują katalogów, wizytówek i teczek. Drugim ważnym filarem są opakowania i tutaj również widać w niektórych sektorach spadki, m.in. w branży odzieżowej. Lepiej wygląda to w kwestii żywności, suplementów diety. Produkujemy również opakowania dla producentów maseczek ochronnych. Globalnie odczuwamy spadek produkcji na poziomie 20 procent, ale na razie sobie radzimy. Zobaczymy, jakie wyniki będą w kolejnych miesiącach - dodał Korościk. 

Firmę Oltom tworzy grupa pasjonatów, którzy kochają piękno i potrafią dostrzec je wszędzie. W każdej realizacji zwracają uwagę na detal i dążą do perfekcji. Firma stworzyła wyjątkowe miejsce na mapie Polski i Europy, drukarnię spełniającą najwyższe normy światowe. Oltom stawia na indywidualizm i jest w stanie odpowiadać na wyrafinowane oczekiwania swoich klientów. W związku z tym drukarnia zapewnia: małe, średnie i duże nakłady, opakowania kartonowe z dowolną kombinacją uszlachetnień, druki reklamowe, korporacyjne, druki personalizowane, druki cyfrowe, offset UV, druk bielą, tłoczenia, oprawę prac z zastosowaniem wielu ciekawych rozwiązań technologicznych.

Drukarnia Oltom to miejsce nastawione na pozytywne relacje i twórcze rozwiązania. To również ważny partner Widzewa, który wspiera klub niezależnie od trudnych dla wszystkich okoliczności. Dziękujemy, że jesteście z nami! Kibiców zachęcamy do polubienia oficjalnej strony Oltom na Facebooku!