Aktualności - Biznes

Piłkarze Widzewa świątecznymi kurierami

W środę 18 grudnia Widzew Łódź wspólnie z firmą DPD świętuje Dzień z Kurierem. Tego dnia paczki do wybranych kibiców dostarczyli… piłkarze Widzewa.

W minionym tygodniu oficjalny sklep Widzewa wspólnie z firmą DPD ogłosił konkurs. Przy okazji wprowadzenia do sklepowego asortymentu limitowanej edycji koszulek meczowych - w kolorze białym i żółtym - klub zachęcał kibiców, którzy je nabędą, do pisania jakie jeszcze produkty chcieliby zobaczyć w widzewskim sklepie. Dla autorów najciekawszych odpowiedzi, którzy kupili nowe koszulki i wybrali dostawę kurierem czekały dodatkowe atrakcje. Ich zakupy, w ramach obchodów Dnia z Kurierem, dostarczyć mieli… piłkarze pierwszej drużyny Widzewa!

Tak też się stało. W środę 18 grudnia rano w oficjalnym sklepie Widzewa stawili się Przemysław Kita i Wojciech Pawłowski. Czołowi zawodnicy lidera II ligi z ochotą przystąpili do pakowania i rozwożenia prezentów. Procesowi dostarczania przesyłek towarzyszyło wiele sympatycznych momentów. Jeden z odbiorców, który spodziewał się widzewskiej wizyty (ich terminy zostały odpowiednio wcześniej ustalone) na spotkanie z piłkarzami zaprosił kolegów kibiców, umożliwiając również tak wyjątkowe, domowe spotkanie z czerwono-biało-czerwonymi. Nie brakowało też wielu wspólnych zdjęć.

- Fajnie, że mogliśmy dać kibicom trochę radości. Dało się zauważyć, że nasze wizyty bardzo ich cieszą, że to wyjątkowe spotkania. Nam też bardzo miło było gościć w ich domach - przyznał Wojciech Pawłowski, który z chęcią wcielił się w środę w rolę kuriera.