Aktualności - Biznes

P.H. Krakus sponsorem meczu z Arką Gdynia

Kolejna firma zdecydowała się wesprzeć Widzew Łódź w roli Sponsora Meczu - nadchodzące spotkanie przeciwko Arce Gdynia swoim patronatem objęła firma P.H. Krakus.

Oferta Sponsora Meczu została przygotowana jako jeden z elementów kampanii "Zawsze w 13" skierowanej do biznesu - niezbędnego w budowie stabilnych podstaw organizacyjnych i długoterminowym rozwoju Klubu. W poprzedniej rundzie skorzystała z niej m.in. firma DiMedical, która zdecydowała się wesprzeć Widzew jako Sponsor Strategiczny w 67. Derbach Łodzi, a w rundzie wiosennej będzie Sponsorem Strategicznym Widzewa Łódź, a także firma SM System, która była sponsorem meczu z Miedzią Legnica.

Przy okazji starcia 21. kolejki Fortuna 1 Ligi Sponsorem Meczu będzie firma P.H. Krakus. Istnieje ona od 2010 r. Jej podstawowym zakresem działalności jest pośrednictwo w imporcie z krajów Dalekiego Wschodu, głównie z Chin i Wietnamu, artykułów przemysłowych, m.in. mebli ogrodowych, campingowych i innych akcesoriów przeznaczonych do rekreacji. - Pracuję przy tworzeniu kolekcji, wyborze asortymentu i dostawców oraz organizacji procesu logistycznego, zarówno koleją, jak i drogą morską. Sprowadzony towar trafia następnie do sieci handlowych na terenie naszego kraju - marketów DYI, hipermarketów i dyskontów, jak również do partnerów z innych krajów UE i naszych wschodnich sąsiadów - mówi Rafał Krakus, właściciel firmy.

- Wielokrotnie podkreślałem, że cały czas szukamy dla naszych partnerów nowych możliwości sponsoringowych i widać, że przygotowana w ubiegłej rundzie oferta Sponsora Meczu cieszy się dużym zainteresowaniem współpracujących z Klubem firm. Zachęcamy do kontaktu inne przedsiębiorstwa, które chcą promować się podczas rozgrywanych w Sercu Łodzi meczach, które przyciągają na stadion kilkanaście tysięcy widzów, a kolejne tysiące - przed telewizory - dodaje Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

W trakcie spotkania z Arką Gdynia materiały reklamowe sponsora będą emitowane na bandach LED, telebimach stadionowych oraz w formie komunikatów spikera. Marka P.H. Krakus będzie promowana również w oficjalnych klubowych mediach i social mediach Klubu z al. Piłsudskiego.