Aktualności - Biznes

Ostatnie pożegnanie Pawła Święcickiego

W minionych dniach widzewską rodziną wstrząsnęła wiadomość o śmierci Pawła Święcickiego, właściciela rozlewni wody "Święcicki Zdrój", partnera klubu z al. Piłsudskiego 138.

"Święcicki Zdrój" z Widzewem jest od czerwca 2016 roku. Z jego produktów korzysta cały klub, od pierwszej drużyny, przez zespoły Akademii Widzewa, po gości klubu włącznie. Ale współpraca Widzewa ze "Święcickim Zdrój" wykraczała znacznie poza dostarczanie klubowi wody.

Firma od dawna chętnie angażuje się w różne widzewskie przedsięwzięcia, takie jak "Bieg z Historią Widzewa", czy "Widzewska choinka", a jesienią zeszłego roku została partnerem "Czasu na Widzew" - telewizyjnej produkcji przygotowywanej wspólnie przez Widzew i TVP Łódź.

Świętej pamięci Paweł Święcicki od lat był kibicem Widzewa. Chodził na jego mecze jeszcze w czasach występów w europejskich pucharach, ale nie zapomniał o klubie, gdy ten stawał z kolan po reaktywacji w 2015 roku. Nie tylko wspierał go instytucjonalnie, poprzez swoją firmę, ale też sam chętnie pojawiał się w Sercu Łodzi, dopingując czerwono-biało-czerwonych w walce o kolejne zwycięstwa i awanse.

Dzisiaj, w dniu ceremonii pogrzebowej Pana Pawła, która rozpocznie się o godzinie 14:00 w Tuszynie, łączymy się w bólu z jego rodziną i najbliższymi. Z żalem żegnamy Naszego Przyjaciela i dziękujemy, że w trudnym czasie odbudowy był z nami i troszczył się o przyszłość widzewskiej rodziny, której wraz ze swoją firmą stał się ważną częścią.