Aktualności - Biznes

Ostatnie dni konkursu fotograficznego Widzewa i PGE dla kibiców

Widzew Łódź i spółka PGE SA - partner główny Akademii Widzewa - zapraszają kibiców do udziału w konkursie fotograficznym, w którym do wygrania są m.in. indywidualny trening z Danielem Mąką oraz bilety VIP na wybrany mecz Widzewa.

"Złap na zdjęciu wiatr, niech to będzie piłkarski kadr" - pod takim hasłem Widzew Łódź i spółka PGE zapraszają kibiców do udziału w konkursie fotograficznym. Jego zasady są bardzo proste - wystarczy zrobić najbardziej oryginalne, najciekawsze, najbardziej zabawne zdjęcie związane z piłką nożną (z treningu, meczu, w stroju piłkarskim itp.) i wysłać je mailowo na adres redakcja@widzew.com do 8 grudnia 2021 r. do godz. 23:59.

Zwycięzców konkursu - autorów najciekawszych zdjęć - wybiorą przedstawiciele Klubu i firmy PGE. Otrzymają oni:

- za zajęcie 1. miejsca - trening indywidualny z Danielem Mąką oraz gadżety PGE,

- za zajęcie 2. miejsca - jedno dwuosobowe zaproszenie VIP na wybrany przez laureata mecz Widzewa Łódź oraz gadżety PGE,

- za zajęcie 3. miejsca - jedno dwuosobowe zaproszenie VIP na wybrany przez laureata mecz Widzewa Łódź oraz gadżety PGE,

- za zajęcie miejsca od 4. do 10. - gadżety PGE.

Każdy uczestnik ma prawo do jednego zgłoszenia konkursowego - w przypadku nadesłania kilku zgłoszeń, oceniane będzie to nadesłane jako pierwsze. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 16 grudnia 2021 r. w kanałach komunikacyjnych Klubu. Pełen regulamin konkursu można znaleźć TUTAJ.

Zachęcamy do udziału w konkursie i wspólnej zabawy!