Oltom kontynuuje współpracę z Widzewem!

Drukarnia Oltom pozostanie sponsorem Widzewa w kolejnym sezonie w Fortuna 1 lidze.
Drukarnia Oltom specjalizuje się m.in. w druku marketingowym. Mimo, że firma była jedną z wielu, które w dobie koronawirusa notowały straty, Widzew w dalszym ciągu mógł liczyć na wsparcie ze strony sponsora pozyskanego przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu.- Nasza drukarnia posiada kilka specjalności. Jedną z głównych jest druk marketingowy, gdzie notujemy obecnie bardzo duże straty, bo nie odbywają się targi. Produkujemy również opakowania premium dla branży kosmetycznej, odzieżowej, spożywczej i medycznej. Odczuwamy spadek produkcji na poziomie 20 procent, ale na razie sobie radzimy - powiedział w kulminacyjnym czasie pandemii, Tomasz Korościk, właściciel firmy.

Drukarnia Oltom to firma zrzeszająca pasjonatów, pozytywne osoby, które są w stanie dostrzec piękno w każdej, nawet najmniejszej rzeczy. Dodatkowo, sposób działania i podejście do pracy cechują się niezwykłym profesjonalizmem i perfekcjonizmem. Drukarnia Oltom stawia na indywidualizm, każdy klient traktowany jest priorytetowo, a oczekiwania zawsze odpowiadają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Firma Oltom jest ważnym partnerem Widzewa, który pokazał prawdziwy widzewski charakter i nawet w czasie pandemii gwarantował pełne wsparcie dla klubu. Dziękujemy, że jesteście z nami. Jeżeli kibice jeszcze nie polubili profilu naszego sponsora na Facebooku, zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony Oltom (KLIKNIJ TUTAJ)!