Aktualności - Biznes

Olbrzymie emocje w III Turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu

W sobotę 23 listopada osiem zespołów walczyło o tytuł mistrza III Turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu. Poziom był tak wyrównany, że o końcowym triumfie zadecydować musiał konkurs rzutów karnych.

Kolejna już jesienna odsłona turnieju piłkarskiego Widzewskiego Klubu Biznesu odbyła się, podobnie jak rok wcześniej, w Hali Sportowej Anilana zlokalizowanej nieopodal stadionu Widzewa. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. O końcowy triumf walczyły dwie ekipy gospodarzy: drużyna złożona z pracowników oraz zespół byłych piłkarzy z Piotrem Szarpakiem, Arkadiuszem Świętosławskim, Rafałem Pawlakiem czy Andrzejem Rybskim w składzie. Ich rywalami były biznesowi partnerzy klubu: Murapol SA, ZCB Owczary, Auto-Studio Łódź, El-Serwis, Dell i ZRD Wiśniewska.

Emocji nie brakowało już od pierwszych minut gry. Kolejne mecze potwierdzały, że poziom sportowy turnieju z edycji na edycję rośnie. Większość spotkań była bardzo zacięta. Połowa z dwunastu meczów grupowych zakończyła się jednobramkową różnicą, a kolejne trzy podziałem punktów. W fazie pucharowej było jeszcze ciekawiej. Każda z czterech finałowych rywalizacji (o 1., 3., 5. i 7. miejsce) zakończyła się konkursem rzutów karnych. Górą ostatecznie byli widzewscy oldboje, którzy w decydującym starciu pokonali El-Serwis, pewnie wykorzystując po upływie regulaminowego czasu gry wszystkie trzy jedenastki. Trzecie miejsce na podium zajęło Auto-Studio Łódź, które w rzutach karnych było lepsze od ekipy Murapolu.

III Turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu był znakomitą okazją do rywalizacji sportowej, ale też integracji środowiska biznesowego zrzeszonego wokół klubu. Pomiędzy pełnymi zaciętej walki meczami uczestnicy mieli okazję toczyć ciekawe rozmowy nie tylko o piłce nożnej. Mogli też lepiej poznać uczestniczących w turnieju byłych piłkarzy Widzewa i pracowników klubu, co należy uznać za idealny wstęp do wspólnego kibicowania czerwono-biało-czerwonym w niedzielnym meczu z Bytovią.

Wszystkim obecnym dziękujemy za udział, pozytywne nastawienie i boiskową rywalizację w duchu fair play.

***

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).