Aktualności - Biznes

Oglądaj #RETROnsmisję razem z Tellbox Fajer i wygraj atrakcyjne nagrody!

Sponsor Widzewa, firma Tellbox Fajer dołącza do akcji #GramyRazemzBiznesem i ma dla kibiców ciekawą ofertę w postaci dwóch konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Przypomnijmy, że Tellbox Fajer jest jednym z klubowych partnerów, którzy pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej w kraju i przerwy w rozgrywkach, postanowili dalej wspierać Widzew Łódź i zrealizować świadczenia umowne.

- Mogę powiedzieć, że odczuliśmy kryzys, bo nasze punkty sprzedaży w Łodzi, Pabianicach, Sieradzu, czy Kaliszu znajdują się centrach handlowych, które przez ostatni czas długo pozostawały zamknięte. Nasza sytuacja nie jest jednak na tyle dramatyczna, by zostawić Widzew w potrzebie, szczególnie, że chcemy, by nasza współpraca trwała nie tylko tu i teraz, ale również w kolejnych latach - powiedział Sylwester Kurnatowski, właściciel firmy, która w celu ułatwienia kontaktu z potencjalnymi klientami uruchomiła specjalny numer telefonu: 519-157-064.

To właśnie z powyższym numerem będzie związany jeden z dwóch konkursów dla kibiców Widzewa. Pierwszą okazja do wygrania atrakcyjnych nagród pojawi się już w najbliższą sobotę 16 maja, w przerwie #RETROnsmisji meczu z Litexem Łowecz. Prowadzący program Arkadiusz Stolarek zada na wizji 3 pytania, dwa dotyczące telewizji Canal+ i jedno poruszające tematykę rewanżowego starcia w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów z ekipą z Bułgarii. Na zwycięzcę, który poda poprawne odpowiedzi dzwoniąc do studia WidzewTV, czeka atrakcyjny zestaw nagród w postaci szalika klubowego, a także plecaka i kubka od naszego sponsora.

Drugi konkurs zostanie zorganizowany w przyszłym tygodniu, a kibice staną przed szansą zdobycia oryginalnej koszulki meczowej Marcina Robaka z autografami całej drużyny Widzewa. By sięgnąć po trykot z numerem 9 wraz z kubeczkiem od Tellbox Fajer, ponownie trzeba będzie popisać się wiedzą na temat Canal+, a następnie przesłać odpowiedzi za pomocą wiadomości SMS na numer telefonu: 519-157-064. Szczegóły zabawy podamy niebawem, a tymczasem zachęcamy do wspólnego oglądania #RETROnsmisji i dołączenia do akcji #GramyRazemzBiznesem!