Odwołana konferencja prasowa z OSK "Tylko Widzew"

Z uwagi na pełną mobilizacją całego klubu Widzew Łódź SA w kontekście walki pierwszej drużyny o awans do pierwszej ligi, spotkanie z mediami dotyczące dalszej współpracy z OSK "Tylko Widzew" zostało przełożone.

Planowana pierwotnie na 29 kwietnia konferencja prasowa, której głównym punktem miało być zawarcie nowej umowy dotyczącej sponsorowania Akademii Widzewa przez markę Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy (WOWP), odbędzie się w najbliższym możliwym terminie, o którym niezwłocznie po jego ustaleniu natychmiast ponformujemy. Przełożenie konferencji wynika tylko i wyłącznie z faktu skupienia się całego klubu i jego otoczenia na wsparciu drużyny w walce o awans do I ligi.

WOWP to marka stworzona przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew", która od ponad roku jest sponsorem strategicznym Akademii Widzewa. Pozostanie nim również w przyszłym sezonie, ale szczegóły współpracy i podsumowanie dotychczasowych działań omówione zostaną na specjalnej konferencji prasowej, której termin zostanie ostatecznie ustalony w późniejszym terminie.

Widzew Łódź na trzy kolejki przed końcem sezonu 2018/2019 drugiej ligi znajduje się w czołówce tabeli i, mimo serii niekorzystnych rezultatów w ostatnich meczach, nadal liczy się w walce o awans na zaplecze ekstraklasy. W myśl zasady "wszystkie ręce na pokład", klub dokłada największych starań, by sezon zakończyć na jednym z trzech premiowanych awansem miejsc. Dlatego w najbliższym czasie cała jego działalność skupiać będzie się przede wszystkim na kwestiach sportowych.

Dziękujemy, że w tym trudnym czasie możemy liczyć na wsparcie całego środowiska, w tym dopingujących drużynę - nie tylko podczas meczów - kibiców. Razem Tworzymy Siłę!

Do zobaczenia w Sercu Łodzi już 4 maja, kiedy Widzew zmierzy się z Ruchem Chorzów.