Aktualności - Biznes

Odbiór karnetów od poniedziałku 29 lipca

Kibice Widzew w najbliższym tygodniu będą mogli odebrać swoje karnety na mecze domowe czerwono-biało-czerwonych w sezonie 2019/2020.

Fani klubu z al. Piłsudskiego latem pobili kolejny rekord Polski pod względem kupionych karnetów. To już szósty z rzędu najlepszy wynik w kraju ustanowiony właśnie przez kibiców Widzewa. Licznik pokazuje obecnie 16353 sztuki, ale po realizacji ostatnich rezerwacji indywidualnych i biznesowych powinien wzrosnąć.

Od poniedziałku 29 lipca nabywcy abonamentów, którzy podczas zakupu zdecydowali się na odbiór osobisty, będą mogli odebrać je w kasach stadionu przy al. Piłsudskiego 138, w dni robocze w godzinach od 10:00 do 18:00. Osoby, które wybrały opcję dostawy, informujemy, że zakończyła się już wysyłka karnetów do nabywców zlokalizowanych za granicą, a w poniedziałek rozpocznie się wysyłka krajowa.

Pierwszy w nowym sezonie mecz domowy Widzew rozegra w piątek 9 sierpnia o godzinie 19:10. Rywalem łodzian będzie ekipa Błękitnych Stargard. Do zobaczenia w #SerceŁodzi!