Obchody 40-lecia pierwszego mistrzostwa Polski ze wsparciem Partnerów

W czerwcu br. Widzew Łódź organizuje obchody 40-lecia pierwszego mistrzostwa Polski wywalczonego w sezonie 1980/1981. Organizację obchodów wesprą Partnerzy Klubu - firmy Olikol Rail Energy, Agencja Zatrudnienia DK PARTNER, ZRD Wiśniewska oraz OKB.

Widzew Łódź w czerwcu br. planuje uczcić 40. rocznicę zdobycia przez Klub pierwszego mistrzostwa Polski w sezonie 1980/1981. W planach jest m.in. uhonorowanie piłkarzy, trenerów i działaczy z tamtych lat oraz obrandowanie stadionu przy al. Piłsudskiego 138. O planowanym programie obchodów poinformowano w poniedziałek podczas konferencji prasowej [CZYTAJ WIĘCEJ].

Organizacja obchodów odbędzie się przy współpracy z Partnerami Klubu. Swojego wsparcia w tym zakresie zdecydowała się udzielić firma Olikol Rail Energy, działająca na rynku energetycznym i kolejowym. Specjalizuje się ona w projektowaniu i budowie rozwiązań dla kolei (sterowanie ruchem kolejowym), energetyki, fotowoltaiki, a także szeroko rozumianej optymalizacji efektywności energetycznej. Od 2018 r. Olikol Rail Energy jest członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu.

- Z Widzewem Łódź łączą mnie nie tylko relacje biznesowe, ale również więzi kibicowskie, bo kibicuję mu od zawsze. W latach osiemdziesiątych walczył z powodzeniem z największymi klubami w Europie, pokazując kibicom, że można z nimi wygrać. Tak wykuł się widzewski charakter, który wpływa na nas do dziś. Jest to Klub, który zapisał złotymi zgłoskami piękną kartę w historii polskiej piłki nożnej. Oczywiście współpraca z Widzewem jest dla nas również wartościowa pod względem marketingowym, chociażby przez to, że możemy budować rozpoznawalność naszej marki w świadomości kibiców czerwono-biało-czerwonych - mówi Rafał Wyka, prezes Olikol Rail Energy.

W organizację obchodów 40-lecia pierwszego mistrzostwa Polski włączy się także Agencja Zatrudnienia DK PARTNER. Specjalizuje się ona w poszukiwaniu pracy stałej i tymczasowej dla pracowników, a przedsiębiorstwa mogą skorzystać z jej usług m.in. w zakresie leasingu pracowniczego, doradztwa personalnego, outsourcingu kadr i płac, optymalizacji kadr i kosztów zatrudnienia, także uzyskiwania zezwoleń na pobyt i pracę w Polsce dla cudzoziemców.

- Widzew Łódź to Klub z bogatą historią i dużą rozpoznawalnością, nie tylko w województwie łódzkim, ale i w całym kraju, podobnie jak nasza firma, która ma w Polsce siedem oddziałów. Wsparcie organizacji tak wyjątkowego wydarzenia, jak 40-lecie zdobycia przez Widzew pierwszego mistrzostwa Polski, idealnie wpisuje się w prowadzoną przez nas długofalową strategię zwiększania świadomości naszej marki i promocji naszej oferty. Jesteśmy obecni w kilku projektach sportowych, m.in. w futsalowej drużynie Widzewa. Cieszymy się, że możemy również dołożyć swoją cegiełkę do tak znamienitego jubileuszu - mówi Dariusz Kowalewski, prezes Agencji Zatrudnienia DK Partner.

40-lecie pierwszego wywalczonego przez Widzew Łódź mistrzostwa Polski wesprze również firma ZRD Wiśniewska, która od rundy jesiennej sezonu 2017/2018 wynajmuje jeden ze sky-boxów na stadionie al. Piłsudskiego 138. Jest to to przedsiębiorstwo specjalizujące się we wszelkiego rodzaju pracach drogowych, takich jak remonty i układanie nawierzchni bitumicznych, budowa chodników, krawężników i dróg rowerowych, tworzenie podbudów drogowych betonowych oraz z kruszyw naturalnych i wiele innych. Firma odpowiadała za inwestycje zlecane m.in. przez Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi, PGNiG czy MPK Łódź.

- Jesteśmy nie tylko partnerem biznesowym Widzewa, ale również jego kibicami. Jako firma odpowiedzialna społecznie wiemy, jak ważna jest pamięć o historii i kultywowanie tradycji. Cieszymy się więc, że możemy wziąć udział w uhonorowaniu drużyny Wielkiego Widzewa lat 80. - powiedział Bartłomiej Wiśniewski z firmy ZRD Wiśniewska.

W gronie Partnerów obchodów 40-lecia pierwszego tytułu mistrzowskiego Widzewa Łódź znalazła się też firma OKB, będąca ośrodkiem konstrukcyjno-badawczym z branży motoryzacyjnej, wykonującym projekty pojazdów użytkowych, w tym autobusów, kamperów i ambulansów. Firma realizuje wszystkie elementy procesu projektowego, począwszy od szkiców i analiz koncepcyjnych, poprzez wzornictwo, opracowanie wirtualnego modelu 3D, testy i symulacje numeryczne, wykonanie prototypów, badania homologacyjne, przygotowanie dokumentacji i uruchomienie produkcji.

- Jako członek Widzewskiego Klubu Biznesu jesteśmy cały czas otwarci na poszerzanie obszarów współpracy z Klubem. Widzew to wieloletnia tradycja i historia, która zasługuje na upamiętnienie. Dla nas z kolei włączenie się w organizację obchodów tak wyjątkowego jubileuszu to kolejna możliwość budowania świadomości naszej marki wśród kibiców - podkreśla Damian Goliński, członek zarządu firmy OKB.

- To bardzo budujące, że nasi Partnerzy i Sponsorzy w tych trudnych dla firm czasach zdecydowali się wesprzeć obchody 40-lecia pierwszego mistrzostwa Polski wywalczonego przez Widzew Łódź. Pokazuje to, że relacje Klubu z Partnerami wykraczają poza granice wyłącznie biznesu, skupiając się również wokół historii i tradycji Klubu - podsumowuje Michał Rydz, wiceprezes zarządu Widzew Łódź SA.