Aktualności - Biznes

Nowy termin audycji "Nasz Widzew" w Radiu Łódź

Od listopada wspólny program radiowy klubu i jego partnera medialnego emitowany będzie we wtorki o godzinie 19:10. Z kolei w poniedziałek 4 listopada czeka na widzów nowa odsłona "Czasu na Widzew".

Audycja "Nasz Widzew", która przybliżać ma słuchaczom Radia Łódź życie klubu, również od środka, to jeden z najnowszych projektów współpracy Widzewa z mediami. Nowy format to ciekawe rozmowy, ważne informacje i relacje z funkcjonowania klubu na wielu płaszczyznach, nie tylko sportowych, ale też klimat meczów i konkursy dla słuchaczy. Całość prowadzi doskonale znany kibicom Widzewa Marcin Tarociński, któremu towarzyszy redaktor Piotr Galiński.

Pierwsze odcinki programu realizowane były w kolejne niedziele o godzinie 19:10 w paśmie sportowym Radia Łódź. Od listopada będzie to już zupełnie niezależna czasowo audycja, którą usłyszeć będzie można w każdy wtorek o godzinie 19:10. Audycja dotyczyć będzie nie tylko meczu z minionego weekendu, ale również bieżących działań klubu i przygotowań do kolejnego spotkania. Nie zabraknie w niej ciekawych gości związanych z Widzewem, analiz i ważnych informacji.

Zapraszamy do słuchania audycji na żywo co wtorek od 19:10. Znajdziecie nas na częstotliwościach: 99,2 MHz w Łodzi, 96,7 MHz w Sieradzu, 104 MHz w Wieruszowie i 101,5 MHz w Wieluniu.

***

Tymczasem w poniedziałek 4 listopada o 18:00 w TVP3 Łódź wyemitowany zostanie drugi odcinek programu "Czas na Widzew", który jest wspólną produkcją klubu i telewizji publicznej. Marcin Tarociński z Maciejem Wenerskim mają w nim dla kibiców najnowsze wieści z widzewskiego obozu i ciekawe, również archiwalne, materiały wideo.

PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "CZAS NA WIDZEW" (ZOBACZ)

Serdecznie zapraszamy do śledzenia obu naszych produkcji!